Dřevoplastové plotovky – Střední a Severní Čechy

Dřevoplastové plotovky jsou ideálním řešením pro všechny majitele domů v oblasti Střední a Severní Čechy, kteří hledají kvalitní a odolné plotové systémy. Tyto plotovky jsou vyrobeny z kombinace dřeva a plastu, což zajišťuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a snadnou údržbu.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1UNISORT s.r.o. (provozovna, výstavní areál)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(79)
Mrač 44, Mrač Bezdlužná Ověřená

Stavební práce, prodej stavebních materiálů.

2Kadraba Jiří - Řezivo1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Čerčany 435, Čerčany Bezdlužná

Prodáváme stavební i truhlářské řezivo, sušené hoblované hranoly, OSB desky a palubky, plotovky a další dřevěný materiál. Truhlářské potřeby, broušení, prodej pil.

3Krčíková Dalemila

4.1
★★★★★
★★★★★
(12)
Průmyslová 515, Čerčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz pily. Nabízíme stavební řezivo, palivové dřevo, hranoly, latě. Tesařské a pokrývačské práce. Kácení stromů. Palubky na zakázku.

4AB Ploty - Plotové centrum

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Českobrodská ev.č.…, Praha 9 - Hrdlořezy

Pletivové ploty a podhrabové desky na míru. Vyběr z dřevěných čí plastových výplní, u kovových variant lze vybírat mezi typizovanými ocelovými profily nebo vysoce efektními kovanými prvky. Široká nabídka vjezdových vrat, jak křídlových, tak i pojezdových. Na obě varianty Vám dle Vašeho přání…

5ACER - C.S., spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(373)
Podhoří 345/40, Ústí nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ACER - C.S., spol. s r.o. je obchodní společnost zaměřená na prodej dřevomateriálů a souvisejících komodit: rozsáhlého sortimentu velkoplošných materiálů, řeziva a jiných dřevomateriálů, nábytkového kování, spojovacího materiálu a dalších prvků nejen pro firmy a živnostníky, ale i pro kutily a…

6KAŠÍR s.r.o.

2.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Daliměřice 480, Turnov Bezdlužná

Zabýváme se potahováním (kašírováním) plastových i hliníkových profilů, parapetů a příslušenství určených pro stavební okenní průmysl a další průmysl pracující s PVC hmotami a materiálem.

7Stanislav Petr - zámečnické práce

Svijany 22, Příšovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na zámečnické práce. Dále zhotovujeme ploty a oplocení. V nabídce máme drátěné, kovové, plastové a nebo dřevěné oplocení, brány, vrata. Nabízíme i plotovky a obrubníky.

8REDOMA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
17. listopadu 338, Děčín Bezdlužná

Prodáváme a montujeme sekční, výklopná a rolovací garážová vrata. Nabízíme vjezdové brány, vchodové, interiérové dveře, střešní, klasická dřevěná a plastová okna a schodišťové systémy. Dodáváme sítě proti hmyzu, markýzy a stínící techniku. Také poskytujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej dřeva.

10Šanda Petr - plotové systémy1 pobočka

3.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Libchavská 189, Česká Lípa Bezdlužná

Dodáváme ucelený systém plotů, včetně doplňků. Zabýváme se oplocením na klíč především rodinných domů a menších průmyslových objektů. Najdete u nás širokou škálu oplocení všech dostupných materiálů.


Firmy v dalších lokalitách


Dřevoplastové plotovky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému modernímu designu a různým barevným provedením se dřevoplastové plotovky hodí do jakéhokoliv prostředí. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou tyto plotovky stále populárnější volbou pro své výhodné vlastnosti a snadnou instalaci. Pokud hledáte kvalitní a trvanlivý plot, dřevoplastové plotovky jsou tou správnou volbou pro vás.