Bezlepkové restaurace – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Paleta, spol. s r.o. (Praha)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lipnice 152, Spálené Poříčí Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu a prodej suchých směsí na výrobu bezlepkových potravin. Vyrábíme těsta pro výrobu palačinek, vaflí, donutů či směsí na výrobu ledových nápojů. Kontakty najdete na našich stránkách. Obraťte se na nás!

2RACIONÁLNÍ VÝŽIVA

3.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Havlíčkova 72/3, Poděbrady
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma JIŘKA byla založena v roce 1992. Nabízí stravování pro zdraví a je zaměřena nejen pro nadšence v tomto oboru, ale s porozuměním rádi poradíme každému, kdo chce nebo je nucen z různých důvodů své tradiční stravovací návyky usměrnit. Zdravé potraviny mohou výborně chutnat. Vaří nejrůznější…

3Cukrárna Dolce Vita

Vyrábíme kvalitní sladké a slané dorty. Nabídku výrobků obměňujeme dvakrát ročně. Nabízíme i dorty diabetické nebo pro bezlepkovou či bezlaktózovou dietu. Můžete si u nás objednat i slané dobroty (chlebíčky, jednohubky, slané dorty aj.).

4Němeček Ondřej - Kavárna Šlágr

Francouzská 563/72, Praha 10 - Vinohrady
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Výroba dortů na objednávku. Nabídka luxusních, bezlepkových, svatebních, luxusních svatebních dortů a domácích, koláčů a zákusků.

5VAKA, výroba potravinářského zboží, společnost s ručením omezeným

Specializujeme se na výrobu a dodávky lahůdek, uzenářských výrobků, hotových jídel.Zajišťujeme též rozvoz jídel a uspořádání rodinných oslav, rautů, firemních akcí aj.

6Šubrtová Jana - Pekařství a cukrářství8 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(30)
Paříkovo nám. 83, Třebenice Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem sladkého i slaného pečiva. Nabízíme chleby, celozrnné i listové pečivo, plněné koblihy, dorty, zákusky a cukrovinky.

7Studio Fit Jablonec nad Nisou

4.7
★★★★★
★★★★★
(290)
náměstí Dr.…, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby wellness a relaxačního centra. Mezi naše služby patří welness pobyty, masáže, funkční tréninky, kosmetika, manikúra a pedikúra. Dále nabízíme také alternativní poradenství v oboru zdraví. Můžete u nás také posedět v kavárně Jabloň u bezlepkových a vegetariánských pokrmů.

8Cukrárna Michaela

Husova 904, Nový Bor
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Specializujeme se na domácí výrobu marcipánových cukrářských výrobků z kvalitních surovin. Zaměřujeme se hlavně na dorty.

9MAXIMUM STYLE, s.r.o. - Pasha Kebab

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Jungmannova 27, Praha 1- Nové Město
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Jestli nějaký člověk někdy sestavil žebříček, který by srovnával kuchyně celého světa, byla by turecká bezpochyby mezi prvními a právě na turecké kuchyni si u nás můžete pochutnat.

10Základní škola u svatého Štěpána

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štěpánská 1286/8, Praha 2-Nové Město Bezdlužná

Základní škola pro 310 žáků s družinou, jídelnou i klubem. Keramická dílna, pěvecký sbor Štěpánka a školní kapela. Sportovní, kulturní a společenské akce pro žáky i jejich rodiče, přednášky, besedy, exkurze a jiné naučné akce v rámci výuky. Bezlepková strava.


Firmy v dalších lokalitách


Bezlepkové restaurace v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Bezlepkové restaurace najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 22 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.