Čipování koček – Střední a Severní Čechy

Čipování koček je moderní a efektivní způsob, jak zajistit bezpečnost a ochranu vašeho domácího mazlíčka. Čipování koček se provádí pomocí malého mikročipu, který se vloží pod kůži kočky.

1–10 firem z 86 nalezených Filtry

1H-vet.spol.s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(576)
Lochotínská 699, Praha 10-Horní… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá zvířata. Léčíme nejen nemoci psů a koček, ale i nemoci králíků a malých savců. Naší specializací je interní medicína, chirurgie, ortopedie a kardiologie. V rámci kardiologie provádíme echokardiografii. Navštivte naši veterinu, o vašeho mazlíčka se…

2Veterinární nemocnice VetPro

4.3
★★★★★
★★★★★
(599)
Klučovská 1280, Český Brod – Liblice Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici VetPro poskytujeme veterinární preventivní, diagnostickou a léčebnou péči. Specializujeme se na internu, chirurgii, stomatologii, dermatologii a další veterinární obory. Zajišťujeme nonstop veterinární pohotovost. Navštivte naši veterinu v Českém Brodě.

3Veterinární ordinace MVDr. Lucie Záhumenská1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(385)
Žatecká 211/2438, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace Most poskytuje odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Provádíme preventivní úkony, základní vyšetření, ošetření a chirurgické zákroky. Prodáváme veterinární krmiva, diety a antiparazitika. Navštivte veterinu Most. Pro svého mazlíčka získáte…

4MM-VET s.r.o. – MVDr. Jan Mára1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(182)
Branická 1242/32, Praha 4 – Braník Bezdlužná Ověřená

Na veterinární klinice MM-VET poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům, hlodavcům a ptákům. Nabízíme komplexní veterinární služby včetně očkování, čipování, kastrací, chirurgických zákroků a dalších služeb. Navštivte naši veterinární ordinaci na Praze 4.

5Středisko veterinární péče s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(211)
Chvalkovická 722/16, Praha 9 – Horní… Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme preventivní, terapeutickou a akutní péči malým a drobným zvířatům. Provádíme vakcinace, čipování, vystavování europasu, odběry vzorků, RTG diagnostiku, ultrasonografické vyšetření, chirurgické zákroky a další. Navštivte veterinu Horní Počernice.

6Král Josef, MVDr. - Veterinární klinika u Kašpara

4.7
★★★★★
★★★★★
(573)
Roháčova 836, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární klinika U Kašpara poskytuje odbornou veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům a exotickým zvířatům ze zájmových chovů. Poskytujeme komplexní veterinární služby včetně prodeje veterinárních krmiv a antiparazitik. Navštivte naši veterinu v Kolíně!

7Veterinární ordinace Týnec nad Sázavou s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(99)
Pecerady 114, Týnec nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná veterinární ordinace. Našim zvířecím pacientům poskytujeme vysoce odbornou zdravotní péči s laskavým přístupem. Provádíme čipování, očkování a odčervení psů a koček, ošetření zubů, diagnostická vyšetření včetně rentgenu a léčbu onemocnění. Navštivte naši veterinu v Týnci nad…

8Veterina Rakovník s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dukel. hrdinů 740, Rakovník Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme služby veterinární ambulance. Očkování, antiparazitární opatření, poradenství ve výživě, provádíme čipování a vystavení cestovního pasu. Základní i rozšířené vyšetření a ošetření poskytneme všem typům pacientů. Komplikované případy předáváme specialistům (ortopedie, kardiologie, aj.).…

9MVDr. Eva ČERNOCHOVÁ - veterinární ordinace

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Za Cihelnou 476, Statenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinaci specializovanou na interní a gynekologická vyšetření, chirurgické zákroky, čištění zubního kamene, čipování, veškerá základní vyšetření, odčervení, očkování a aplikace preparátů proti parazitům vnějším i vnitřním. Možnost léčby psů i koček akupunktůrou.

10Semi-vet spol. s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(81)
Brodská 106 , Semily-Podmoklice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme služby veterinární kliniky. Jsme zařízení specializované na poskytování preventivní a léčebné péče pro psy, kočky, drobné savce a plazy. Zajišťujeme též veterinární preventivní a léčebnou činnost hospodářských zvířat. Naše veterinární ordinace nabízí poradenskou činnost a konzultace…


Firmy v dalších lokalitách


Čipování koček v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tento čip obsahuje unikátní identifikační číslo, které je spojeno s majitelem kočky v centrální databázi.

v oblasti Střední a Severní Čechy je čipování koček velmi populární a mnoho majitelů koček se rozhoduje pro tuto metodu ochrany svých mazlíčků. v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí čipování koček za přijatelné ceny.

Výhody čipování koček:

1. Bezpečnost - Čipování koček umožňuje rychlé a snadné zjištění majitele kočky v případě, že se ztratí nebo bude odcizená.

2. Identifikace - Každý čip obsahuje unikátní identifikační číslo, které je spojeno s majitelem kočky v centrální databázi.

3. Snadné a bezbolestné - Čipování koček je rychlý a bezbolestný proces, který nezatěžuje kočku.

4. Celoživotní ochrana - Čip zůstává v kočce po celý život a poskytuje tak celoživotní ochranu.

5. Povinnost - V některých zemích je čipování koček povinné.

Postup čipování koček:

1. Kočka je před čipováním zkontrolována veterinářem.

2. Veterinář vloží mikročip pod kůži kočky pomocí speciální stříkačky.

3. Po čipování je kočka zkontrolována a majitel obdrží potvrzení o čipování.

4. Majitel kočky musí zaregistrovat čip v centrální databázi.

v oblasti Střední a Severní Čechy je čipování koček běžnou praxí a mnoho majitelů koček se rozhoduje pro tuto metodu ochrany svých mazlíčků. Pokud máte zájem o čipování vaší kočky, obraťte se na veterinární kliniku v oblasti Střední a Severní Čechy a domluvte si termín pro čipování.