Dámské účesy – Střední a Severní Čechy

Dámské účesy jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbené. Ženy zde hledají moderní a stylové účesy, které jim dodají sebevědomí a krásu.

1–10 firem z 161 nalezených Filtry

1Kadeřnické studio David

4.3
★★★★★
★★★★★
(98)
Makovského 1225/19, Praha 6-Řepy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dámské, pánské i dětské kadeřnictví. Dále provádíme barvené melírování a stříhání vlasů.

2Studio LV Kutná Hora

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vocelova 345, Kutná Hora Bezdlužná

Poskytuji dámské, pánské a dětské kadeřnické služby. Nabízím stříhaní, barvení, společenské a svatební účesy, foukanou a trvalou. Studio LV sídlí v příjemných a klidných prostorách v centru Kutné Hory, kde si odpočinete od všedních starostí a budete se soustředit jen sami na sebe.

3IMAGINE

4.6
★★★★★
★★★★★
(41)
Andělská 600/10, Kutná Hora Bezdlužná

Kosmetické služby - , permanentní řasy, lymfodrenáž, kompletní kosmetické ošetření. Kadeřnické služby - dámské, pánské, dětské a společenské účesy.

4Křenková Zuzana

4.5
★★★★★
★★★★★
(124)
Sokolská 166, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kadeřnické, kosmetické služby. Solárium, solární nástřik, pedikúra, manikúra, nehtová modeláž. Prodlužování řas, vlasů.

5Pospíšilová Jiřina - kadeřnictví ADRIANA

4.4
★★★★★
★★★★★
(225)
Pražská 18, Kolín Bezdlužná

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví. Specializujeme se na společenské a svatební účesy. Prodlužování vlasů značky Hair Talk. Zabýváme se nehtovou modeláží, prodlužováním řas, kosmetikou. Nabízíme širokou nabídku masáží - relaxační, sportovní a masáž lávovými kameny.

6Podoláková Běla

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Mládežnická 1270, Mladá Boleslav Bezdlužná

Dámské kadeřnictví se širokou škálou služeb od klasického stříhání až po stylingové účesy.

7Berková Jana

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Petříně 934, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pedikúra, manikúra. Reflexní terapie. Sportovní, relaxační masáže.

8Zelenková Martina

Naše kadeřnictví nabízí dámské i pánské kadeřnické služby. Společenské účesy na různé příležitosti.

9Boučková Jana - kadeřnictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
V zahrádkách 139, Zlatníky-Hodkovice Bezdlužná

Preferujeme osobní přístup, proto se k nám klienti rádi vrací a volných kapacit není mnoho. Zaměřujeme se na dámské účesy (melír, barva, objemová trvalá), pánské i dětské účesy a další kadeřnické služby. Nelze platit platební kartou, děkujeme za pochopení. Provozní doba po-čt (pouze na…

10Hellmichová Iveta

sídl. V Zátiší 1007, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kadeřnictví poskytuje dámské i pánské kadeřnické služby.Nabízí prodlužování řas a modeláž nehtů, barvení vlasů, prodlužování vlasů, dámské stříhání, pánské stříhání, mytí vlasů, trvalé zvlnění vlasů.


Firmy v dalších lokalitách


Dámské účesy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí širokou škálu služeb v oblasti úpravy vlasů.

Kadeřnické salony v oblasti Střední a Severní Čechy se specializují na různé druhy účesů, jako jsou krátké, střední a dlouhé vlasy. Kromě toho nabízejí také různé druhy barvení vlasů, melírování, ombre a další techniky. Všechny tyto služby jsou prováděny profesionálními kadeřníky, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti úpravy vlasů.

Pokud hledáte dámské účesy v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete si být jisti, že najdete to, co hledáte. Kadeřnické salony zde nabízejí nejen moderní a trendy účesy, ale také klasické a elegantní účesy, které jsou vhodné pro různé příležitosti. Navíc vám kadeřníci poradí, jaký účes je pro vás nejvhodnější, aby vám dodal sebevědomí a krásu.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete také mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí služby jako jsou úprava obočí, make-up a manikúra. Tyto služby jsou ideální pro ženy, které chtějí být krásné od hlavy až k patě.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí širokou škálu služeb v oblasti úpravy vlasů. Pokud hledáte dámské účesy, můžete si být jisti, že najdete to, co hledáte. Navštivte kadeřnický salon v oblasti Střední a Severní Čechy a nechte se hýčkat profesionálními kadeřníky, kteří vám dodají sebevědomí a krásu.