Kadeřnický servis – Střední a Severní Čechy

Kadeřnický servis v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro všechny, kteří hledají profesionální péči o své vlasy. Tento servis nabízí širokou škálu služeb, včetně stříhání, barvení, melírování, úpravu vlasů a mnoho dalšího.

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1Janoušková Lenka1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Veleslavínova 73/2, Lysá nad Labem Bezdlužná

Kadeřnictví, proměny, vizáž, osobní styl, škola účesu, servis pro nevěsty.

2Čížková Diana

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 101, Černošice
Dnes už má zavřeno

Vlasové studio image- vše pro váš účes. Nabízíme kompletní kadeřnický servis pro děti, pány i dámy. Prodáváme špičkové výrobky řady L´OREAL PROFESSIONAL. Tyto výrobky zakoupíte pouze v kadeřnických salónech. Nabízíme služby s kosmetickou řadou L´ORÉAL PROFESSIONAL dále pak s řadou DUSY PROFESSIONAL.

3SALON KORUNKA s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(90)
Korunní 588/4, Praha 2-Vinohrady
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Salon Korunka působí ve výhradním zastoupení v ČR a SR jako obchodní, servisní a školící partner společnosti ADM (Advance Derma Method) - předního francouzského výrobce kosmetiky a profesionálních kosmetických přístrojů. Najdete u nás pouze přístroje, které sami používáme v našich salonech.…

4Freundová Dagmar1 pobočka

Poskytuji kadeřnické a kosmetické služby včetně permanentního make-up a nastřelování náušnic či keratinizaci vlasů a vibrační plošinu i svatební servis a změnu image.

5Bártlová Dita

4.9
★★★★★
★★★★★
(6)
Nad Panenskou 645/2, Praha 6-Střešovice
Otevřeno do 21:00

Studio Bártl nabízí kompletní servis služeb pánského,dámského a dětského kadeřnictví, kde se kadeřnice věnuje na profesionální úrovni právě jen Vám, s maximální péčí a ochotou. Nabízíme také masáže, pedikúru, manikúru, kosmetické služby a solárium.

6TEAM PROMĚNY, v.o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bělehradská 3346/5, Most Bezdlužná

Představujeme Vám kadeřnické, kosmetické a vizážistické studio, zaměřené na komplexní služby v oblasti image osobnosti. Díky našemu profesionálnímu přístupu a vysoké úrovni dalších doprovodních služeb jsme vybudovali toto centrum krásy a relaxace, kde Vám pomůžeme vnášet do života energii, pohodu,…

7LIBOR ŠULA - THE SALON

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Dušní 8/11, Praha 1 - Josefov Bezdlužná

The Salon je osobitý a hlavně osobní přístup ke klientům, snaha lidi neměnit, ale vyzvednout a podtrhnout jejich osobnost a krásu, dává salonu lehce rozpoznatelný punc originality. Dechberoucí interiér, ve kterém se cítíte jako doma a prostor dává našim stylistům perfektní podmínky pro odvedení…

8Ywetta Hofmanová - YWETTE-MANIKURA1 pobočka

Vážení zákazníci, vítáme Vás na internetových stránkách firmy Ywette Hofmanové, která se zabývá veškerým servisem v oblasti péče o nehty. Provádíme modelace nehtů všemi dostupnými technologiemi, permanentní francouzskou manikúru jak bílým, tak i barevným gelem. Nabízíme také poradenství v péči o…

9Salon Berounská

4.8
★★★★★
★★★★★
(20)
Moskevská 1623/33, Ústí nad Labem

Provádí kosmetické ošetření přípravky bioceutiky Natinuel a špičkovým přístrojem Accura, styling, profesionální líčení a péči o ruce.

10Salon FRAMESI

4.7
★★★★★
★★★★★
(47)
Veleslavínova 6, Praha 1 Bezdlužná

Lucie Hloušková a Sebastian Nemi, spojili své zkušenosti, nápady, elán, kreativitu a zadali tak příčinu vzniku salonu FRAMESI HAIR DESIGN. Filozofií profesionálního týmu kadeřníků, vizážistů, módních poradců, kosmetiček, manikérek a pedikérek je poskytovat klientům nejvyšší standard nabízených…


Firmy v dalších lokalitách


Kadeřnický servis v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kadeřnický servis v oblasti Střední a Severní Čechy je známý svými kvalitními službami a přátelským přístupem ke každému zákazníkovi.

Ideální pro všechny, kteří chtějí mít krásné a zdravé vlasy. Tento servis používá pouze nejlepší produkty a technologie, aby zajistil nejlepší výsledky. Kadeřnický servis v oblasti Střední a Severní Čechy je také ideální pro ty, kteří chtějí změnit svůj vzhled a získat novou účes. Tento servis nabízí konkurenceschopné ceny a pravidelné slevy pro své zákazníky. Kadeřnický servis v oblasti Střední a Severní Čechy je také ideální pro ty, kteří mají rušný životní styl a potřebují rychlou a efektivní službu.

Kadeřnický servis je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí mít krásné a zdravé vlasy. Tento servis nabízí širokou škálu služeb, včetně stříhání, barvení, melírování, úpravu vlasů a mnoho dalšího. Kadeřnický servis v oblasti Střední a Severní Čechy je známý svými kvalitními službami a přátelským přístupem ke každému zákazníkovi. Navštivte kadeřnický servis v oblasti Střední a Severní Čechy a užijte si krásné a zdravé vlasy!