Daňová správa MFČR, Ministerstva financí ČR – Střední a Severní Čechy

Daňová správa je jednou z klíčových oblastí Ministerstva financí ČR. Město Střední a Severní Čechy má své daňové úřady, které spadají pod tuto správu.

1–10 firem z 863 nalezených Filtry

1RADIUS Říčany s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Smaragdová 656, Kamenice Bezdlužná Ověřená

Hlavní náplní naší práce je vedení účetnictví nebo daňové evidence našich klientů, jakož i vedení jejich mzdové agendy. Dále se věnujeme zastoupení před úřady, zpracování daňového přiznání. Poskytujeme také náročnější ekonomické, finanční a organizační poradenství. Kontaktujte nás!

2Stavební bytové družstvo Neratovice

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Výsluní 1314, Neratovice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná Ověřená

Jsme stavební bytové družstvo s více než 60letou praxí ve správě nemovitostí. Poskytujeme vám kompletní správu bytů a nebytových prostor v Neratovicích, Mělníku a okolí. Kontaktujte nás! V SBD Neratovice zajistíme bezproblémový chod i vašeho bytového domu.

3Okresní stavební bytové družstvo Česká Lípa

4.2
★★★★★
★★★★★
(59)
Barvířská 738/5, Česká Lípa
Otevřeno do 16:30
Ověřená

Jsme okresní stavební bytové družstvo- OSBD Česká Lípa. Provádíme správu domů a údržbu. Svou činností zabezpečujeme služby spojené s užíváním a správou bytů, nebytových prostor i garáží, správou SV, péčí o technický stav domů, vedení účetnictví a společenství vlastníků. Náš bytový fond se…

4Účetnictví a daňová evidence - Makovská Jana

Jungmannova 408, Český Brod
Otevřeno do 16:00
Ověřená

Nabízím komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy.

5EKOS Škvárová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chelčického 97, Chomutov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, personalistiky a daní, četnictví a správa domů. Zpracovávájí přiznání k silniční dani, darovací dani, dani z nemovitosti. Zajišťují kontrolu daňovým poradcem.

6Evidence Art, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Prosecká 843, Praha 9

Hledáte-li někoho, kdo za Vás povede účetnictví či daňovou evidenci s odbornou péčí dle aktuální legislativy nebo zpracuje jednorázově daňové přiznání k čemukoliv, jsou moje služby pro Vás to pravé. Nabízím Vám účetní služby - vedení finančního a mzdového účetnictví, daňové evidence, včetně všech…

7Ing. Darina Götzlová - daňový poradce (Praha)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
náměstí T.G…, Holice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme profesionální daňové poradenství a kompletní ekonomický servis. Zabýváme se vedením účetnictví, zpracováváním mzdové agendy, daňových přiznání či zastupováním klienta v daňovém řízení před finančními úřady.

8OSPEN s.r.o. - Expozitura Kolín2 pobočky

Nabízíme komplexní právní servis, mimosoudní, soudní, exekuční vymáhání pohledávek na klíč. Profinancování právních služeb a soudních sporů. Paušální správa pohledávek, žaloby, exekuce, směnky. Bonita - prověření schopnosti daného subjektu plnit své závazky. Tyto služby zabezpečujeme…

9KOLINT spol. s r.o.1 pobočka

U Křižovatky 262, Kolín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme svým klientům kompletní účetní služby. Nabízíme zpracování daňové evidence i podvojného účetnictví, přípravy všech typů daňových přiznání a dalších daňových výkazů, zpracování mzdové agendy, a to pro fyzické i právnické osoby podnikatelské i neziskové. Poskytujeme právní a…

10Ing. Zemanová Eva - daňový poradce

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Plynárenská 671, Kolín Bezdlužná

Daňový poradce. Právní pomoc, finančně ekonomické rady ve věcech daní, účetnictví, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.


Firmy v dalších lokalitách


Daňová správa MFČR, Ministerstva financí ČR v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Místní finanční úřad v oblasti Střední a Severní Čechy se zabývá správou daní a poplatků pro obyvatele a podnikatele v této oblasti. Mnoho lidí se snaží najít způsob, jak snížit své daňové povinnosti a finanční úřad v oblasti Střední a Severní Čechy jim může pomoci s tímto úkolem. Místní úřad také poskytuje informace o daňových zákonech a předpisech, aby se lidé mohli lépe orientovat v této složité oblasti. Pokud máte otázky ohledně daní a poplatků, neváhejte kontaktovat finanční úřad v oblasti Střední a Severní Čechy.