Dermatologie pro psy, kočky – Střední a Severní Čechy

Dermatologie pro psy a kočky je obor veterinární medicíny, který se specializuje na diagnostiku a léčbu kožních onemocnění u domácích zvířat. Tento obor se v posledních letech stává stále důležitějším, protože kožní problémy jsou u psů a koček velmi časté.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1MVDr. Pavlína Pánková Váňová - VETERINÁRNÍ KLINIKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(102)
Zahradní 1363, Čáslav
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme služby pro psy, kočky a drobná zvířata v oblasti prevence (preventivní prohlídky, vakcinace, protiparazitární program, stříhání drápků, čipování, vydávání mezinárodních pasů, tetování štěňat, digitální RTG snímkování, poradenství chovu vč. výživy). Zabýváme se diagnostikou v oborech…

2MUDr.Stegerová s.r.o. - psychiatrie & korektivní dermatologie

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Nový park 1262, Mladá Boleslav Bezdlužná

Psychiatrická ambulance pro dospělé, děti a dorost. Páteční ordinační hodiny dle objednání.

3Veterinární klinika na Weilovně1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(346)
Nádražní 131, Příbram
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Veterinární klinika na Na Weilovně je první veterinární klinikou, která byla na Příbramsku zřízena. Již více než 12 let poskytuje vysoký standard služeb v preventivní a léčebné péči o psy, kočky a další malá zvířata a exoty. Klinika disponuje prostornými nadstandardně vybavenými ordinacemi a…

4Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o.2 pobočky

Canadian Medical Centre byla první soukromá klinika v Praze, která nabízela služby českých a kanadských specialistů. Dnes je CMC v českém vlastnictví a v letech 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 získala klinika ocenění společnosti Comenius.

5MVDr. Dalibor Štrupl, MVDr. Světlana Štruplová

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Karlova 614, Louny
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Veterinární klinika nabízí péči o malá zvířata. Specializujeme se v oborech chirurgie, ortopedie, neurologie, oftalmologie, sonografie, dermatologie, biochemie krve, laserová terapie, stomatologie, inhalační narkóza. RTG EKG, hematologie. Čipování. Provozujeme salón pro psy, stříhání psů,…

6MVDr. Petr Podratzký - Veterinární klinika

Veterinární lékař se zaměřením především na péči o psy, kočky, fretky, králíky, hlodavce a další domácí zvířata, vakcinace, opatření proti parazitům, označení zvířat, dermatologii a chirurgické zákroky měkkých tkání. Poradenství a prodej krmiv.

7PETCARECLINIC - MVDr. Anna Tvrdá

4.8
★★★★★
★★★★★
(371)
Tusarova 1520/24, Praha 7 Holešovice Bezdlužná

Veterinární klinika s pohotovostí, komplexní veterinární péče pro psy, kočky a drobné savce, preventivní, dermatologické, ortopedické a chirurgické zákroky.

8VetGoby s.r.o. - veterinární klinika Praha 9, Černý Most1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kpt. Stránského 999…, Praha 9
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Ambulance veterinární kliniky s ordinací pro psy, kočky, malá i exotická zvířata, plazy a dravce. Veterinární pracoviště disponuje moderním vybavením pro interní medicínu i specifickou chirurgii psů , koček , plazů a exotických zvířat . Naší snahou je maximálně minimalizovat možnost chyby…

9Veterinární klinika - Vet - pet, veterinání ordinace Praha 9 Prosek

4.8
★★★★★
★★★★★
(311)
U prosecké školy…, Praha 9 - Prosek
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provádíme komplexní léčbu, odbornou laboratorní diagnostiku, RTG diagnostiku, prevenci, čipování. Operační úkony všeho druhu včetně korekční, traumatologické, břišní i porodnické chirurgie. Dále provádíme magnetoterapii a homeopatii. Naše služby jsou zaměřeny na prevenci, diagnostiku, terapii a…

10ISCARE I.V.F. a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(317)
Jankovcova 1569/2c, Praha 7-Holešovice Bezdlužná

Nabízíme Centrum asistované reprodukce i Centrum pro léčbu obezity či kliniku plastické chirurgie a Centrum léčby střevních zánětů dále nabízíme miniinvazivní chirurgii, internu, dietologii, psychologii, gastroenterologii, dermatoestetiku, plastickou chirurgii.


Firmy v dalších lokalitách


Dermatologie pro psy, kočky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které se specializují na dermatologii pro psy a kočky. Tyto kliniky nabízejí širokou škálu služeb, včetně diagnostiky a léčby kožních onemocnění, jako jsou například alergie, infekce, nádory a další.

Mezi nejčastější kožní problémy u psů a koček patří svědění, zarudnutí, vyrážky, lupénka a ztráta srsti. Tyto problémy mohou být způsobeny různými faktory, jako jsou například alergie na potraviny, blechy, roztoče, plísně a bakterie.

Dermatologie pro psy a kočky se zaměřuje na diagnostiku a léčbu těchto kožních problémů pomocí různých metod, jako jsou například krevní testy, kožní testy, biopsie a další. Léčba může zahrnovat použití různých léků, jako jsou například kortikosteroidy, antihistaminika, antibiotika a další.

v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici veterinární kliniky, které nabízejí dermatologické služby pro psy a kočky. Tyto kliniky mají kvalifikované veterináře, kteří mají zkušenosti s diagnostikou a léčbou kožních problémů u domácích zvířat.

Seznam služeb, které nabízejí veterinární kliniky v oblasti Střední a Severní Čechy:

1. Diagnostika kožních onemocnění pomocí krevních testů, kožních testů a biopsie.
2. Léčba kožních problémů pomocí různých léků, jako jsou kortikosteroidy, antihistaminika, antibiotika a další.
3. Prevence kožních problémů pomocí pravidelného ošetřování srsti a koupání.
4. Poradenství ohledně výživy a péče o srst.
5. Chirurgické zákroky pro odstranění nádorů a jiných kožních problémů.

Dermatologie pro psy a kočky je důležitý obor veterinární medicíny, který pomáhá zlepšovat kvalitu života domácích zvířat. v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici veterinární kliniky, které nabízejí širokou škálu dermatologických služeb pro psy a kočky.