Léčba zvířat – Střední a Severní Čechy

Léčba zvířat je důležitou součástí péče o zvířecí společníky. v oblasti Střední a Severní Čechy existuje několik veterinárních klinik, které se specializují na léčbu zvířat.

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1Středisko veterinární péče s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(214)
Chvalkovická 722/16, Praha 9 – Horní… Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme preventivní, terapeutickou a akutní péči malým a drobným zvířatům. Provádíme vakcinace, čipování, vystavování europasu, odběry vzorků, RTG diagnostiku, ultrasonografické vyšetření, chirurgické zákroky a další. Navštivte veterinu Horní Počernice.

2Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

3Veterinární ordinace Týnec nad Sázavou s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(104)
Pecerady 114, Týnec nad Sázavou
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná veterinární ordinace. Našim zvířecím pacientům poskytujeme vysoce odbornou zdravotní péči s laskavým přístupem. Provádíme čipování, očkování a odčervení psů a koček, ošetření zubů, diagnostická vyšetření včetně rentgenu a léčbu onemocnění. Navštivte naši veterinu v Týnci nad…

4MVDr. Petr Coufal - Veterinární klinika Poděbrady

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopova 438/23 , Poděbrady III
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná Ověřená

Od roku 1992 působí jako veterinární ošetřovna se dvěmi veterinárními lékaři. V roce 2007 se rozrůstá o další lékařku a buduje si statut kliniky s pohotovostní péčí. Snahou je poskytovat co nejvyšší odbornou úroveň veterinární péče o svěřené pacienty a co možná nejlepší přístup k našim klientům. V…

5Holubová Jaroslava, MVDr. - veterinární ordinace

Petra Bezruče 287, Dobrovice
Otevřeno do 11:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci. Provádíme diagnostiku, ošetřování a léčbu nemocných zvířat.

6MVDr. DALÍKOVÁ MARTINA - VETERINÁRNÍ ORDINACE

4.8
★★★★★
★★★★★
(167)
Slunečná 688, Hovorčovice Bezdlužná

Veterinární léčebná a preventivní péče pro psy, kočky a drobná domácí zvířata. Nabízíme: - běžná léčebná a preventivní péče - vakcinace - čipování, vydávání pasů pro zvířata - chirurgie měkkých tkání - odstranění zubního kamene ultrazvukem - rentgenové vyšetření - ultrazvukové vyšetření dutiny…

7MVDr. Simandlová Martina

4.9
★★★★★
★★★★★
(6)
Pavlovice, Vlašim
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Veterinární služby pro malá a exotická zvířata. Veterinární ordinace je zaměřena na problematiku prevence, diagnostiky a léčby u psů, koček, exotických ptáků a dravců. Možnost hospitalizace akutních pacientů.

8MVDr. Michal Šindelář

4.8
★★★★★
★★★★★
(101)
Mrač 170, Mrač
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci pro velká i malá zvířata, prevenci, diagnostiku a léčbu. Veterinární ordinace poskytuje prevenci, čipování, vystavení pet pasů, širokou laboratorní diagnostiku, EKG, rentgen, ultrasonograf, videoendoskop, ošetření chrupu včetně stomatochirurgie, terapie rázovou…

9Veterinární ordinace Praha 9 - veterinář MVDr. Marek Svoboda Prosek

4.8
★★★★★
★★★★★
(195)
Jiřická 164/22, Praha 9 - Prosek
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace pro malá zvířata poskytující preventivní léčebné a chirurgické zákroky, homeopatii, základní biochemické vyšetření, čištění zubů ultrazvukem, čipování a vydávání europasů. Prodej veterinárních diet a krmení pro domácí mazlíčky, psy, kočky, hlodavce, ptáky a plazy.

10Veterinární klinika Hloubětín s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(261)
Mochovská 535/38, Praha 9 - Hloubětín
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární klinika se nachází v OD Havana u stanice metra Hloubětín. Poskytuje komplexní veterinární péči, specializované pracoviště zaměřené na prevenci, diagnostiku a léčbu nemocí malých zvířat. Ambulantní pohotovost NONSTOP - 773 665 752.


Firmy v dalších lokalitách


Léčba zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto kliniky nabízejí široké spektrum služeb, které zahrnují:

1. Preventivní péči - veterináři v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí pravidelné prohlídky a očkování, které pomáhají chránit zvířata před nemocemi.

2. Diagnostiku - veterináři v oblasti Střední a Severní Čechy jsou vybaveni moderní diagnostickou technikou, která umožňuje rychlou a přesnou diagnózu zdravotních problémů zvířat.

3. Chirurgické zákroky - veterináři v oblasti Střední a Severní Čechy provádějí různé chirurgické zákroky, jako je například sterilizace, kastrace, odstranění nádorů a další.

4. Léčbu akutních a chronických onemocnění - veterináři v oblasti Střední a Severní Čechy léčí zvířata s různými akutními a chronickými onemocněními, jako jsou například infekce, alergie, artritida a další.

5. Nutriční poradenství - veterináři v oblasti Střední a Severní Čechy poskytují nutriční poradenství, které pomáhá zvířatům udržet zdravou váhu a správnou výživu.

6. Poradenskou službu - veterináři v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici pro poradenskou službu, která pomáhá majitelům zvířat řešit různé problémy, jako jsou například chování zvířat, výcvik a další.

Léčba zvířat je důležitá pro zajištění zdraví a pohody zvířecích společníků. v oblasti Střední a Severní Čechy mají majitelé zvířat k dispozici širokou škálu veterinárních služeb, které jim pomáhají udržet svá zvířata zdravá a šťastná.