Dřevovýroba – Stráž pod Ralskem okres Česká Lípa

Dřevovýroba představuje klíčový segment průmyslu, který se zaměřuje na zpracování dřeva do finálních produktů. Dřevo se využívá v mnoha oblastech, včetně stavebnictví, nábytkářství a obalového průmyslu. V lokalitě Stráž pod Ralskem máte možnost najít širokou nabídku dřevěných výrobků.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Firma se zabývá výrobou. Nabídka Kuchyňských linek, schodišť, interiérových dveří, vybavení interiéru, stání na auta pergoly. Při realizaci zakázek kladou důraz na propracovanost.

Poslat poptávku 722 919 737

Tesařské a truhlářské výrobky pro interiér i exteriér se zaměřením na střechy, pergoly a zahradní nábytek, schody a dveře, sruby a zahradní domky, se specializací na krovy, vrata, podlahy, nábytek, vestavné skříně a dřevníky.

Poslat poptávku 739 568 014

Zabýváme se stavebními pracemi, zámečnickou výrobou, truhlářstvím, dřevovýrobou, prodejem stavebnin, úklidem a likvidací odpadu a mnoha dalšími činnostmi. Společnost se také zabývá řezáním vysokotlakým vodním paprskem. Zajistíme dopravu a skladování materiálu.

Poslat poptávku 487 862 997

Nabízíme široký výběr kvalitního českého nábytku od předních výrobců. V naší nabídce naleznete kuchyňské linky, sedací soupravy, ložnice, obývací pokoje a mnoho dalších produktů, které splní Vaše představy o dokonale vybaveném interiéru.

Poslat poptávku cesky-nabytek.com 736 235 396

Dřevěné schody, obklady betonových schodišť, postelí, stolů a kolébek i zahradní nábytek.

Poslat poptávku 603 729 021

Od roku 2001 se změnila náplň výroby na zahradní a doplňkové výrobky ze dřeva především pro rakouský, německý a francouzský trh. V současné době se firma zaměřuje svým dřevěnými výrobky převážně na tuzemský trh. Další činností firmy jsou instalatérské a topenářské práce.

Poslat poptávku 602 335 488

Firma se zabývá truhlářskou a tesařskou činností. Dále nabízí výrobu podlahových mřížek a skříněk automatů. Firma zajišťuje pilařské práce, brikety a sušené řezivo.

Poslat poptávku 776 745 233

Na stránkách se zabýváme výrobou oken, dveří a schodišť. Nabízíme také výrobu nábytku a montáž vestavěných skříní. Naše služby provádíme po celé České republice.

Poslat poptávku truhlarstviprofesor.websnadno.cz 776 030 066

Nabízíme kvalitní zakázkovou výrobu z masivního dřeva jako dub, jasan, borovice a smrk. Jsme specialisté na tradiční truhlářství s dlouholetou zkušeností a zaměřujeme se na spokojenost každého zákazníka.

Poslat poptávku truhlarstvi-u-tramku.cz 603 583 351

Dřevovýroba v lokalitě Stráž pod Ralskem – detailní popis

Dřevovýroba hraje zásadní roli v mnoha odvětvích, kde se dřevo využívá jako základní surovina. Proces zpracování dřeva zahrnuje řadu technologií, od jeho těžby přes sušení až po konečné zpracování do různých produktů, jako jsou trámy, desky či nábytek. Díky své univerzálnosti a obnovitelnosti je dřevo preferovaným materiálem v mnoha aplikacích. Dřevovýroba v lokalitě Stráž pod Ralskem nabízí široký výběr různých produktů, které splňují vysoké standardy kvality.

Zaměstnanci v dřevovýrobě se specializují na různé technické postupy a každý výrobní krok je důležitý pro zajištění konečného produktu, který odpovídá požadavkům zákazníků. S vysokou úrovní odbornosti se v dřevovýrobě v Stráž pod Ralskem vyrábějí jedinečné a kvalitní dřevěné výrobky, jež nacházejí uplatnění v domácnostech, kancelářích i průmyslových objektech.

Přístup k moderním technologiím a ekologickým postupům je v současné době nezbytný pro udržitelnost a efektivitu v dřevovýrobě. Mnoho podniků se zaměřuje na využívání inovativních řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí. Dřevovýroba v lokalitě Stráž pod Ralskem tak reflektuje trend směrem k ekologickým alternativám, které podporují šetrnější přístup k přírodním zdrojům.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.