Epoxidová barva na beton – Střední a Severní Čechy

Epoxidová barva na beton je ideální volbou pro všechny, kteří hledají trvanlivé a odolné řešení pro své betonové podlahy. Tato barva se vyznačuje vysokou odolností vůči poškození a chemikáliím, což z ní dělá ideální volbu pro průmyslové a komerční prostory.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1FINNPRODUCT

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Husitská 705, Praha 3

Nabízíme barvy finské společnosti TEKNOS. Barvy vodouředitelné, syntetické, epoxidové, polyuretany, mokré i práškové, na stěny, na dřevo, na kov, na beton i na pozink. Dodáváme nátěrové hmoty osvědčené v severském prostředí. Výhradní zastoupení těchto barev a laků pro ČR od roku 1992. Tónování…

2POLYMER COLOR, s.r.o.

Naším oborem je výroba a prodej epoxidových barev a pryskyřic. Poradenství v oblasti generálních i drobných oprav podlah v průmyslu i občanské vybavenosti.

3BARVY FRAMAR s.r.o.4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(463)
Za papírnou 116/5, Praha 7-Holešovice Bezdlužná

Společnost BARVY FRAMAR s.r.o. má mnohaletou tradici v oboru barev, laků a veškerého servisu z tohoto oboru. Provozuje velkoobchodní a maloobchodní prodej nátěrových hmot, laků, lepidel, tmelů a malířského nářadí. Obchody můžete nalézt dva na praze 4, jeden na praze 7 a jeden v Kraslicích.

4FBT COLOR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Malé Březno 74 , Malé Březno Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem nátěrových hmot. Především syntetických, epoxidových, polyuretanových a vysokosušinových barev a laků. Poskytujeme špičkový servis a poradenství.

5CHEMOLAK TRADE, spol. s r.o.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Dlouhomostecká 1137, Liberec XXX…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme významným výrobcem nátěrových hmot na českém a slovenském trhu. Nabízíme lepidla a barvy na širokou škálu povrchů – kov, dřevo, interiér i fasády a další.

6ICOLOR s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(65)
Pod vodovodem 519/4, Praha 5 - Jinonice Bezdlužná

Specializujeme na prodej a míchání nátěrových hmot na venkovní a vnitřní aplikace od renomovaných výrobců jako jsou např. ICI Paints Dulux, Franchi&Kim, Colorlak, Chemolak, JUB, Alligator, Tikkurila.

7Barvy Turnov, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(229)
Studentská 1727, Turnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost nabízí nejširší sortiment a největší zkušenosti v oboru barev a příslušenství. Zajistíme míchání a tónování podle vašich potřeb. V naší nabídce naleznete nejen fasádní a interiérové barvy, ale i laky, lazury a barvy pro extrémní zatížení.


Firmy v dalších lokalitách


Epoxidová barva na beton v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je epoxidová barva na beton stále populárnější volbou pro renovace a úpravy podlah. Díky svému vysokému lesku a odolnosti proti oděru a poškození je tato barva ideální pro všechny, kteří hledají trvanlivé a esteticky příjemné řešení pro své podlahy. S epoxidovou barvou na beton můžete být jisti, že vaše podlahy budou vypadat skvěle a vydrží mnoho let.