Granulátory, granulování krmných směsí – Střední a Severní Čechy

Granulátory jsou nezbytným prvkem v oblasti Střední a Severní Čechy pro výrobu krmných směsí. Granulování je proces, při kterém se suroviny rozdrtí a následně se z nich vytvoří malé granule.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Krmiva a krmné směsi Benešov1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Křižíkova 1590, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme krmiva, obilné šroty, minerální doplňky a vitamínové doplňky, chovatelské potřeby. V sortimentu nabízíme našim zákazníkům krmné směsi De Heus, Versele-Laga, Pohledští Dvořáci, Fitmin, Primagra, výrobky firem Mikrop, Solné mlýny a na objednávku krmiva Mifuma. Obraťte se na nás!

2KŘÍŽŮV MLÝN s.r.o. PEČKY

4.5
★★★★★
★★★★★
(44)
Sladkovského 73, Pečky Bezdlužná

Výrobou krmných směsí se zabýváme již 25 let. Používáme výhradně české suroviny (vyjma sojového šrotu). U vyráběných krmných směsí klademe důraz nejen na optimální složení a obsah jednotlivých surovin a látek, ale i kvalitu granulace s minimálním podílem odrolu. Kvalita krmných směsí je řízena…

3JaM Servis, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Potoční 240, Kutná Hora Bezdlužná

Provozujeme internetový a kamenný obchod, kde nabízíme krmiva a chovatelské potřeby pro psy, kočky, koně a hospodářská zvířata. Jsme autorizovaným prodejcem krmiva Wolfsblut. Dalším naším ústředním zájmem je obchodování se zemědělskými komoditami - převážně obilovinami, olejninami, krmivy a…

4RÖTHEL Praha, spol. s r.o.

Naším oborem jsou velkoobchodní dodávky doplňkových látek určených pro krmivářský průmysl. K našim významným zákazníkům patří výrobci krmných směsí, tuzemští výrobci premixů doplňkových látek a zemědělské podniky.

5BELLA - Pelant Jiří

4.8
★★★★★
★★★★★
(51)
Kateřinská 283, Stráž nad Nisou
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej chovatelských potřeb, krmiv a krmných směsí pro kočky, psy a další domácí zvířata. Rozvoz po Liberci zdarma.

6U DVOU KRKOVIČEK s.r.o.

Kubelíkova 1224/42, Žižkov-Praha 10
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

U DVOU KRKOVIČEK s.r.o., se sídlem Kubelíkova 1224/42, 130 00, Žižkov-Praha, v okrese Praha 10 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 243776, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. …

7Tydrychová Lada

Zabýváme se internetovým prodejem krmných směsí a doplňků. Nabídka jezdeckých a chovatelských potřeb. U nás naleznete granule, müsli, vitamíny, minerály a krmné doplňky.


Firmy v dalších lokalitách


Granulátory, granulování krmných směsí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto granule jsou pak snadno skladovatelné a transportovatelné. Krmné směsi vyrobené pomocí granulátorů jsou vysoce kvalitní a mají vysokou výživovou hodnotu. Granulátory jsou nezbytné pro výrobu krmných směsí pro hospodářská zvířata, jako jsou krávy, prasata a drůbež. Díky granulátorům lze vyrábět krmné směsi s přesně stanoveným složením a výživovou hodnotou, což je klíčové pro zdraví a výkonnost zvířat.