Jazykový kurz španělštiny – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Buštová Iva - Simea

Nabízíme individuální výuku a skupinové kurzy (2-5 zájemců) pro děti i dospělé, speciální kurzy (příprava ke zkouškám, obchodní, cestování) a jazykový servis pro firmy. Naším jazykovým zaměřením je angličtina, francouzština, němčina a španělštiny. Hodiny jsou všeobecně zaměřeny především na…

2Jazyková škola Elvis, s.r.o.

Výuka angličtiny zkušenými lektory intenzivní formou v přátelském prostředí. Nabízíme klasické kurzy angličtiny, kurzy španělštiny, firemní výuku, obchodní angličtinu, jazykové testování zaměstnanců, přípravné kurzy FCE, CAE, CPE, STANAG, TOEFL. Máme dlouhodobé zkušenosti se zajišťováním studia v…

3EDUCA-vzdělávací centrum, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Mlýnská 1410/46a, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme soukromé vzdělávací centrum a zaměřujeme se na vzdělávání v oblasti jazykových, počítačových a rekvalifikačních kurzů. Poskytujeme také jazykové překlady.

4GLOSSA, s.r.o.- Glossa - škola jazyků5 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Nad záložnou 743/5, Praha 8 - Kobylisy Bezdlužná

Jazyková škola nabízí kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny i ruštiny se zárukou kvality. Mezinárodní jazykové zkoušky, jsme akreditovaným centrem přední britské vzdělávací instituce City&Guilds. Pomaturitní studium s britským jazykovým certifikátem.

5CEET s.r.o. (pobočka Praha 3 - Žižkov)7 poboček

Roháčova 1095/77, Praha 3 - Žižkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny, italštiny i češtiny pro cizince. Kurzy firemní, specializované, individuální a pobytové v ČR i zahraniční. Metoda CEET Learning, E-learning a DIRECT Method for English. Tlumočení a překlady.

6Jazyky v zahraničí s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kouřimská 303/28, Kutná Hora Bezdlužná

Kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny a ruštiny v zahraničních jazykových školách. Jazykové kurzy všeobecného a profesního jazyka pro dospělé a kurzy pro mládež zajistíme včetně ubytování a dopravy.

7IGL Praha , s.r.o.1 pobočka

Firemní kurzy či individuální výuka angličtiny, němčiny, češtiny pro cizince, francouzštiny, italštiny a španělštiny.

8Ebenstreitová Ladislava (pobočka Dolní Břežany)3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
5. Května, Dolní Břežany

Nabídka výuky angličtiny, francouzštiny a španělštiny pro děti od 4 do 16 let a pro dospělé ve skupinkách maximálně po 6 žácích. Pořádání dětských jazykových táborů.

9Carlos Ferrer Peňaranda3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Murmanská 1470/10, Praha 10 - Vršovice

Nabídka firemních kurzů španělštiny a jazykových pobytů.

10Kašparová Eva

Nabízím překladatelské a tlumočnické služby. Překládám z češtiny do španělštiny a naopak. Vyučuji španělský jazyk v Praze na jazykových školách a soukromě.


Firmy v dalších lokalitách


Jazykový kurz španělštiny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Jazykový kurz španělštiny najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.