Kastrace kočky, psa – Střední a Severní Čechy

Kastrace kočky a psa je chirurgický zákrok, při kterém jsou odstraněny reprodukční orgány zvířete. Tento zákrok se provádí z různých důvodů, jako jsou prevence nechtěného rozmnožování, snížení rizika některých zdravotních problémů a zmírnění některých chovatelských problémů.

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice VetPro

4.3
★★★★★
★★★★★
(599)
Klučovská 1280, Český Brod – Liblice Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici VetPro poskytujeme veterinární preventivní, diagnostickou a léčebnou péči. Specializujeme se na internu, chirurgii, stomatologii, dermatologii a další veterinární obory. Zajišťujeme nonstop veterinární pohotovost. Navštivte naši veterinu v Českém Brodě.

2MM-VET s.r.o. – MVDr. Jan Mára1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(182)
Branická 1242/32, Praha 4 – Braník Bezdlužná Ověřená

Na veterinární klinice MM-VET poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům, hlodavcům a ptákům. Nabízíme komplexní veterinární služby včetně očkování, čipování, kastrací, chirurgických zákroků a dalších služeb. Navštivte naši veterinární ordinaci na Praze 4.

3Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

4Veterinární ordinace Týnec nad Sázavou s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(99)
Pecerady 114, Týnec nad Sázavou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná veterinární ordinace. Našim zvířecím pacientům poskytujeme vysoce odbornou zdravotní péči s laskavým přístupem. Provádíme čipování, očkování a odčervení psů a koček, ošetření zubů, diagnostická vyšetření včetně rentgenu a léčbu onemocnění. Navštivte naši veterinu v Týnci nad…

5Veterina Poděbrady - MVDr. MICHAELA JANOŠOVSKÁ, MVDr. JAN HORÁK1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(38)
K Babínu 299, Poděbrady-Velké…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata, ptáky. Nabízíme chirurgické zákroky, operace zlomeniny kostí, digitální rentgen, diagnostický ultrazvuk, inhalační narkóza, monitor životních funkcí, biochemický analyzátor, poradenskou činnost a výjezdy ke klientům.

6MVDr. Markéta Čížková

5.0
★★★★★
★★★★★
(189)
Mečeříž 45, Mečeříž Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Provádíme výjezdy k akutním případům, kastraci, odstranění zubního kamene ultrazvukem či sonografické vyšetření.

7Veterinář - MVDr. Menclová Petra

4.7
★★★★★
★★★★★
(43)
Ringhofferovo…, Kamenice
Otevřeno od 14:00

Kromě prevence nabízíme - očkování, odčervení, odblešení psů, koček a ostatních zvířat, čipování a vystavení pasu - provádíme také léčebnou činnost, podloženou celkovým vyšetřením zvířete nebo vyšetřením jednotlivých orgánů, např. vyšetření očí, uší, kůže aj., vyšetření krve - hematologie a…

8MVDr. Michal Šindelář

4.8
★★★★★
★★★★★
(101)
Mrač 170, Mrač
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci pro velká i malá zvířata, prevenci, diagnostiku a léčbu. Veterinární ordinace poskytuje prevenci, čipování, vystavení pet pasů, širokou laboratorní diagnostiku, EKG, rentgen, ultrasonograf, videoendoskop, ošetření chrupu včetně stomatochirurgie, terapie rázovou…

9MVDr. Jan Šavrda - Veterinární ordinace Roztoky - Praha západ

4.9
★★★★★
★★★★★
(106)
Jana Palacha 324, Roztoky
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá zvířata. Ordinace je určena pro ošetření malých zvířat (zejména psi, kočky). Poskytované služby - prevence : vakcinace, preventivní prohlídky, osvědčení pro přesuny, odčervení, interní choroby, porodnictví a gynekologie, rentgenologické vyšetření,…

10ALTAVET, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Na Univerzitním…, Praha 10 - Malešice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše veterinární klinika zajišťuje veterinární pohotovost, operace (inhalační anestezie), hospitalizace, kastrace psů a koček, veterinární stomatologii. K dispozici má laboratoř, RTG, EKG a ultrazvuk. Nabízí okamžité biochemické vyšetření krve. Jsme schopni hospitalizovat až 5 zvířat.


Firmy v dalších lokalitách


Kastrace kočky, psa v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné provést kastraci kočky nebo psa u místního veterináře. Tento zákrok se provádí v lokální anestezii a trvá obvykle pouze několik minut. Po zákroku je nutné zvíře sledovat a zajistit mu klidový režim, aby se zotavilo.

Výhody kastrace kočky a psa jsou mnohostranné. U koček se tímto zákrokem snižuje riziko vzniku nádorů na mléčné žláze a zároveň se eliminuje riziko nechtěného rozmnožování. U psů se kastrace často provádí kvůli snížení agresivity, snížení rizika vzniku nádorů na pohlavních orgánech a také kvůli prevenci nechtěného rozmnožování.

Mezi nevýhody kastrace patří riziko komplikací spojených se zákrokem, jako jsou infekce a krvácení. Kromě toho může kastrace u některých zvířat vést k nárůstu hmotnosti a změně chování.

Pokud se rozhodnete pro kastraci svého zvířete, je důležité si vybrat kvalitního veterináře, který má s tímto zákrokem zkušenosti. Dále je nutné dodržovat pokyny veterináře ohledně péče o zvíře po zákroku.

Výhody kastrace:
- snížení rizika vzniku nádorů na mléčné žláze (u koček) a pohlavních orgánech (u psů)
- eliminace rizika nechtěného rozmnožování
- snížení agresivity (u psů)

Nevýhody kastrace:
- riziko komplikací spojených se zákrokem
- nárůst hmotnosti a změna chování (u některých zvířat)

v oblasti Střední a Severní Čechy je možné provést kastraci kočky nebo psa u místního veterináře. Tento zákrok se provádí v lokální anestezii a trvá obvykle pouze několik minut. Po zákroku je nutné zvíře sledovat a zajistit mu klidový režim, aby se zotavilo.