Konvenční obrábění – Střední a Severní Čechy

Konvenční obrábění je tradiční metoda výroby součástek, která se v oblasti Střední a Severní Čechy stále využívá. Tento proces zahrnuje odstraňování materiálu z kovových dílů pomocí různých nástrojů, jako jsou frézky, soustruhy a brusky.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Získejte kvalitní CNC obráběcí stroje od CNC invest, s.r.o. V CNC invest se specializujeme na prodej CNC soustruhů, dlouhotočných automatů a CNC profilových brusek pro broušení rovinné i na kulato. Poskytujeme záruční a pozáruční servis obráběcích strojů.

Poslat poptávku cnc-invest.cz 272 088 911

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Naší specializací je konvenční i CNC obrábění, CNC soustružení a CNC frézování. Vyrábíme z mosazi, železa či nerezu. Dle vašeho přání řešíme zakázky sériovou i kusovou výrobou.

Poslat poptávku sokov-vd.cz 487 520 684

Zabýváme se konvenčním obráběním kovů, zakázkovou kovovýrobou a obráběním plastů. Součástí našich služeb je soustružení, frézování, vyvrtávání, broušení na plocho, dělení materiálu, úprava plastových výrobků, povrchové úpravy kovů a tepelné zpracování obráběných dílů.

Poslat poptávku kovobrabeni.cz 605 847 526

Areál firmy se nachází v Kutné Hoře ,cca 70 km východně od Prahy. Firma se zabývá produktivním CNC obráběním (soustružení + frézování), konvenčním obráběním a výrobou ocelových konstrukcí. Dokážeme zajistit kompletní výrobu požadovaných výrobků včetně montáže a dílčích operací.

Poslat poptávku ipms.cz 327 512 048

Nástrojárna, klasické a CNC obrábění. Strojírenská a zámečnická výroba - strojírenství (upínací přípravky, transportní a manipulační zařízení, nástroje, formy, konstrukce, CNC obrábění, lisovací nástroje, kovové součástky - velké série), zámečnícká výroba (vrata, brány, regály, mříže).

Poslat poptávku web.quick.cz 326 726 157

Kovoobrábění KBK, s.r.o. se sídlem v Kolíně působí na trhu v oboru přesného CNC soustružení, vrtání a frézování od roku 1999. Naše činnost vychází z dlouholetých zkušeností majitelů firmy v oblasti obrábění a dalšího zpracování kovů a plastů. Zajišťujeme kompletní servis obrábění a ve spolupráci s…

Poslat poptávku kbk.cz 321 715 945

Nabízíme kovoobrábění, CNC obrábění, především CNC soustružení a obrábění na konvenčních strojích.

Poslat poptávku bakalarkovoobrabeni.cz 312 579 270

Naší specializací je kovovýroba a zámečnické práce. Zabýváme se výrobou drobných strojních dílů, jednoúčelových strojů pro svařování, dělení a manipulaci s materiálem, logistických prvků, stavebních doplňků a ostatní kovovýroba dle přání zákazníků. Stavební zámečnictví, zpracování plechů a třískové…

Poslat poptávku pobozam.cz 483 312 460

Specializujeme se na přesné CNC obrábění kovů a plastů, dále na nástrojářské práce. Dodáváme i do zahraničí.

Poslat poptávku kovodecin.cz 412 510 460

Specializujeme se na výrobu soustružnických nožů ze slinutého karbidu a galvaniku. Provádíme CNC obrábění, eloxování hliníku, galvanické pokovování a kooperační obrábění. Provozujeme práškovou lakovnu. Přidejte se do našeho týmu, volná místa naleznete na našem webu v sekci kariéra.

Poslat poptávku denasdc.cz 412 544 414

Konvenční obrábění v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Konvenční obrábění se používá pro výrobu jednoduchých i složitých součástek, jako jsou hřídele, ozubená kola a další. Tento proces je velmi důležitý pro průmyslovou výrobu a je stále preferovaný mnoha výrobními firmami. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele součástek v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na zkušenosti a kvalitu konvenčního obrábění.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.