Koprologické vyšetření – Střední a Severní Čechy

Koprologické vyšetření je diagnostický postup, který slouží k zjištění přítomnosti nebo nepřítomnosti patologických změn v trávicím traktu. Tento typ vyšetření se provádí na základě analýzy stolice, která obsahuje mnoho informací o zdravotním stavu pacienta.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Veterina Poděbrady - MVDr. MICHAELA JANOŠOVSKÁ, MVDr. JAN HORÁK1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(38)
K Babínu 299, Poděbrady-Velké…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata, ptáky. Nabízíme chirurgické zákroky, operace zlomeniny kostí, digitální rentgen, diagnostický ultrazvuk, inhalační narkóza, monitor životních funkcí, biochemický analyzátor, poradenskou činnost a výjezdy ke klientům.

2Ivet.cz.s.r.o. - Veterinární nemocnice IVET

4.0
★★★★★
★★★★★
(178)
Ke Kamýku 996/3, Praha 4 - Kamýk Bezdlužná

Veterinární klinika IVET spektrem nabízených služeb patří jistě mezi ty nadstandardní, což je zabezpečeno nejenom širokou základnou špičkového vybavení, ale také vysokou úrovní znalostí a vědomostí personálu se kterým se u nás můžete setkat.Prevence - očkování , odčervení, diagnostika a ošetření…

3MVDR.EMIL BERNARDY

Veterinární ordinace MVDr. Emila Bernardyho. Naše veterinární ordinace se zabývá péčí o malá zvířata. Jsme vybaveni nejmodernější technikou, zaručující tu nejkvalitnější péči pro Vaše mazlíčky. Rentgenová, ultrazvuková, krevní a koprologická vyšetření.

4Křivan Stanislav, MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(328)
Purkyňova 1778, Louny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Poskytujeme veterinární péči o malá zvířata. Co umíme: vakcinace zdravých zvířat, aplikace čipů, vystavování PET-passportě, tetování štěnat, Hematologické a biochemické vyšetření krve na počkání do 15 minut, vyšetření moči. Chirurgie: předoperační vyšetření, veškeré…

5MVDr. Břetislav Frýba2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského alej 1196, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše veterinární ordinace se zabývá péčí o malá zvířata. Jsme vybaveni nejmodernější technikou, zaručující tu nejkvalitnější péči pro Vaše mazlíčky. Rentgenová, ultrazvuková, krevní a koprologická vyšetření. Provádíme očkování a ultrazvukové ošetření zubního kamene.

6MVDR. JIŘÍ UDATNÝ - VETERINÁRNÍ LÉKAŘ

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Palackého 365, Roudnice nad Labem Bezdlužná

Jsme pracoviště zaměřené na léčebnou a preventivní péči pro malá zvířata. Pro zákroky, jako je vakcinace, běžná kurativa apod. není nutné se předem objednávat, můžete přijít kdykoliv. Chcete-li se vyhnout čekání, je možné telefonicky dohodnout čas návštěvy. Bezodkladné naléhavé akutní případy…

7Chvátal Jan, MVDr. - Veterinární ordinace Praha 41 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(180)
Otradovická 357/8, Praha 4 - Kamýk
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace provádí všeobecnou medicínu drobných zvířat, koní či poštovních holubů. Odstranění zubního kamene ultrazvukem, čipování, RTG, ultrasonografické vyšetření, biochemie krve, laser, parazitologické vyšetření-koprologie, mikroskop, atd.

8VETERINÁRNÍ KLINIKA LIVE - Veterina Litoměřice

4.7
★★★★★
★★★★★
(1000)
Zelená 2184, Litoměřice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše veterinární klinika nabízí komplexní veterinární péči. Je vybavena moderními přístroji a náš tým je složen z kvalifikovaných veterinárních lékařů a veterinárních sester. Na každou návštěvu je možnost se objednat (platí včetně preventivních prohlídek, vakcinací, kontrol atd.) Podrobná…


Firmy v dalších lokalitách


Koprologické vyšetření v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Při koprologickém vyšetření se stolice zkoumá pod mikroskopem, aby se zjistilo, zda obsahuje krev, hlen, parazity nebo jiné neobvyklé prvky. Tento postup může být také použit k diagnostice infekčních onemocnění, jako jsou salmonelóza, šigellóza nebo amébóza.

Koprologické vyšetření je obvykle doporučováno, pokud pacient trpí průjmem, zácpou, bolestmi břicha nebo jinými trávicími obtížemi. Tento postup může být také použit k pravidelnému monitorování pacientů s chronickými střevními onemocněními, jako je Crohnova choroba nebo ulcerózní kolitida.

v oblasti Střední a Severní Čechy je koprologické vyšetření k dispozici v místní nemocnici, která je vybavena moderním zařízením a kvalifikovaným personálem. Pacienti mohou být odesláni na toto vyšetření svým praktickým lékařem nebo gastroenterologem.

Před samotným vyšetřením musí pacient dodržovat určitá pravidla, jako je například omezení příjmu potravy nebo užívání určitých léků. Tyto pokyny jsou obvykle poskytnuty pacientovi předem, aby se připravil na vyšetření.

Samotné koprologické vyšetření je bezbolestné a trvá obvykle jen několik minut. Pacient musí poskytnout vzorek stolice, který je následně analyzován v laboratoři. Výsledky jsou obvykle k dispozici do několika dnů.

Výhody koprologického vyšetření zahrnují rychlost, jednoduchost a neinvazivnost postupu. Tento typ vyšetření je také velmi přesný a může poskytnout důležité informace o zdravotním stavu pacienta.

Výsledky koprologického vyšetření mohou být použity k diagnostice různých onemocnění trávicího traktu a k určení vhodné léčby. Pokud jsou zjištěny nějaké neobvyklé nálezy, může být pacientovi doporučena další diagnostika nebo léčba.

Celkově lze říci, že koprologické vyšetření je důležitý diagnostický postup, který může pomoci při zjišťování různých onemocnění trávicího traktu. v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici v místní nemocnici a pacienti se mohou na toto vyšetření objednat u svého lékaře.