Krmné plodiny – Střední a Severní Čechy

Krmné plodiny jsou pro oblast Střední a Severní Čechy velmi důležité. Tato oblast je totiž známá svými rozsáhlými polnostmi, kde se pěstují různé druhy krmných plodin.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1ZDV Krchleby, a.s.

3.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Krchleby 1, Krchleby Bezdlužná

Dodávky zemědělských produktů rostlinné a živočišné výroby. Rostlinná výroba je zaměřena na produkci obilovin, řepky, cukrovky, kukuřice a krmných plodin. Živočišná výroba na chov skotu s tržní produkcí mléka.

2ZVO Group

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Přerov nad Labem 415, Přerov nad Labem Bezdlužná

Družstvo se zabývá především pěstováním polní zeleniny, brambor a obilovin. V současné době firma hospodaří na výměře 4300 ha zemědělské půdy. Prodává například brambory, celer s natí, celer, cibuli, saláty, mrkev, řepu, zelí a další produkty.

3Zemědělská obchodní společnost Šestajovice-Jirny, a.s.

Zámecká 345, Jirny Bezdlužná

Zabýváme se prvovýrobou zemědělských produktů. Chovem hospodářských zvířat, chovem slepic, chovné stanice prasat, vyšlechtěné dojné krávy dále pěstování plodin, rostlinné výroby, zemědělských komodit, potravinářské pšenice a ječmen sladovnický, krmné proso.

4AGRO Poříčí spol. s.r.o.

Spojovací 347, Poříčí nad Sázavou
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Zabýváme se rostlinnou a živočišnou výrobou.

5STATEK KUTLÍŘE, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kutlíře 7, Kolín Bezdlužná

V roce 1991, po zrušení Státního statku Kolín, potomci některých bývalých majitelů statků, a současní soukromě hospodařící rolníci, založili Zemědělskou společnost Kutlíře. 1.1.2003 rozhodnutím členů sdružení vznikla akciová společnost STATEK KUTLÍŘE, a.s. Pěstují se zde běžné plodiny, například…

6TRIOL CZ1 pobočka

Společnost TRIOL CZ a.s. byla založena v roce 2006 za účelem obchodování se zemědělskou technikou. Postupem času začala firma poskytovat zemědělské služby a služby v oblasti zpracování biomasy jako jsou sklizeň plodin pro bioplynové stanice a jejich odvoz, či štěpkování se zajištěním odbytu. V roce…

7OSEXŽATEC, společnost s ručením omezeným

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Osvoboditelů 1948, Žatec Bezdlužná

Zabývají se pěstováním plodin - rostlinnou výrobou, zemědělskými komoditami, potravinářskou pšenicí, ječmenem sladovnickým, krmným prosem.

8Stanislav Štrympl

4.6
★★★★★
★★★★★
(51)
Zelinářská 275, Ústí nad Labem Bezdlužná

Hlavní náplní našeho zahradnictví je pěstování zemědělských plodin. Zaměřujeme se na pěstování jahod, brambor, zelí. Naše dřevěné stánky naleznete v Ústí, Teplicích, Mostě aj.

9Zemědělská společnost SKALSKO, s.r.o. 

Skalsko 141, Skalsko Bezdlužná

Zabýváme se zejména rostlinnou a živočišnou výrobou.

10SEVA-SEED, spol. s r.o. (pobočka Praha-Braník)2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
U ledáren 55, Praha 4-Braník

Provozujeme velkoobchod s obilím, osivem a krmivem, šlechtíme zahradní plodiny a prodáváme ovocnářské výpěstky.


Firmy v dalších lokalitách


Krmné plodiny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto plodiny jsou nezbytné pro chov hospodářských zvířat, jako jsou krávy, prasata nebo drůbež. Díky kvalitním krmným plodinám se zvířata lépe vyvíjejí a poskytují kvalitní maso, mléko a vejce. V oblasti Střední a Severní Čechy se pěstují například kukuřice, řepka, jeteloviny, vojtěška a mnoho dalších druhů krmných plodin. Tyto plodiny jsou pečlivě vybírány a pěstovány s ohledem na kvalitu a výnosnost. Díky tomu se oblast Střední a Severní Čechy stává významným producentem krmných plodin nejen pro vlastní potřebu, ale i pro celou Českou republiku.