Lesní správa – Střední a Severní Čechy

Lesní správa v oblasti Střední a Severní Čechy je klíčovým faktorem pro udržení zdravého a udržitelného lesa. Správa lesa zahrnuje mnoho aspektů, jako je například výběr správných stromů pro těžbu, kontrola škůdců a chorob, a také ochrana přírodních zdrojů.

1–10 firem z 123 nalezených Filtry

1DŘEVAŘSKÉ CENTRUM s.r.o.4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Bohdaneč 136, Bohdaneč Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dřevařské centrum se specializací na dřevařskou výrobu – výrobu stavebního řeziva, truhlářského řeziva a paletového řeziva. Nabízíme k prodeji řezivo, dřevěné materiály a palivové dřevo. Zajistíme dopravu dřeva až k vám domů. Dále vám poskytujeme profesionální lesnické služby.

2Městské lesy Liberec, p. o.1 pobočka

Sovova 899 , Liberec Bezdlužná Ověřená

Nabízíme správu lesních majetků, pěstební a těžební činnosti v lese, ořezů a kácení dřevin. Dále se zabýváme výrobou a prodejem dřeva a palivového dříví. Poskytujeme služby pro zemědělství, zahradnictví, arboristiku a také lesnictví a myslivost. Provádíme kácení a údržbu zahrad.

3Městské lesy a rybníky Kutná Hora spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Opatovice I 43, Čáslav Bezdlužná

Lesní hospodářství - pořez a zpracování dřevní hmoty, pěstební práce, zalesňování zemědělských půd, odborná správa lesů. Rybářství - nákup a prodej ryb, pronájem a správa rybníků, poradenství. Stavební činnost - veškeré stavební práce. stavební práce na novostavbách i při rekonstrukcích, jedná se…

4Novák Josef - Lesnické práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Písková Lhota, Poděbrady

Zabýváme se kompletní lesnickou činností. Zajišťujeme zalesňování, následnou péči i těžbu. Prodáváme palivové, tvrdé i měkké dřevo a vánoční stromky. Nabízíme odbornou lesní správu, mechanickou i chemickou ochranu oblasti a drcení klestu. Poskytujeme poradenskou činnost v oblasti myslivosti.

5Správa městských lesů Benátky nad Jizerou

Hájovna 52, Benátky nad Jizerou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby pro vlastníky lesů, parků a zahrad. Nabízíme prodej, štípání a dovoz palivového dřeva, řeziva a jednoduchých dřevěných výrobků.

6Obecní úřad Nučice1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nučice 2, Kostelec nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

7Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem8 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Nábřeží 1326, Brandýs nad Labem

Nabízíme inventarizaci a poradenství při certifikaci lesů v ČR, zabýváme se vyhotovováním a správou dat oblastních plánů rozvoje lesů.

9Nergl Zdeněk, Ing. - Forestry Services2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Xaveriova 1591, Praha 5 Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti lesnictví. Nabídka rekvalifikačních kurzů. Provádění realizace a rekultivace zahrad, oceňování lesních porostů i pozemků.

10Maier - Lesnické projektové a hospodářské práce1 pobočka

Specializujeme se na lesní projektové a hospodářské práce. Vykonáváme funkci odborného lesního hospodáře. Zajišťujeme pěstební práce, těžbu a dopravu dřeva a přidruženou výrobu. Prodáváme palivové dřevo.


Firmy v dalších lokalitách


Lesní správa v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Lesní správa v oblasti Střední a Severní Čechy je zajištěna kvalifikovanými odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Díky jejich práci je les v této oblasti zdravý a plný života. Lesní správa v oblasti Střední a Severní Čechy je důležitá pro udržení ekologické rovnováhy a pro zajištění dlouhodobé udržitelnosti lesa.