Dendrologické průzkumy – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ŠVEC VLADIMÍR-KOMPOSTÁRNA-PRODEJ KOMPOSTU A SUBSTRÁTŮ

Chýnice, Chýnice Bezdlužná

Provozujeme kompostárnu a školku okrasných dřevin. Nabízíme strojní zahradnické práce. Vyrábíme substráty. Prodáváme dekorační hmoty.Zajistíme veškeré zahradnické práce. Realizujeme soukromé zahrady, provádíme zakládání trávníků, veřejnou zeleň včetně péče, úpravy okolí ve firmách, výsadbu a údržbu…

2EKOLES - PROJEKT, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Mládí 4024/15a, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme projekční kancelář a věnujeme se převážně tvorbě lesních hospodářských plánů a lesních hospodářských osnov. Dále zpracováváme zalesňovací a biotechnické projekty, mapové podklady a další.

4Milfait Milan

Nabízíme pěstování květin a okrasných dřevin či poskytujeme projekce a plány i dendrologické posudky.

5Pechman Evžen, Ing. - SEMIRAMIS

3.9
★★★★★
★★★★★
(22)
Bělehradská 141/84, Praha 2-Vinohrady

Řezané i hrnkové květiny, kaktusy a sukulenty, bonsaje, květinové koše a aranžmá. Prodáváme květináče, hnojiva, prostředky na ochranu rostlin a zeminy i zahradnický materiál. Zajišťujeme dopravu zboží, projekty a realizace exteriérů či dendrologický průzkum a odborné poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Dendrologické průzkumy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Dendrologické průzkumy najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.