Dendrologické průzkumy – Střední a Severní Čechy

Dendrologické průzkumy jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále více žádané. Tyto průzkumy se zaměřují na studium dřevin a jejich vlivu na okolní prostředí.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1JUROS, s.r.o. - stavební práce2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 62/109, Ústí nad Labem Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se využitím odpadů a zpracováním odpadů včetně jejich sběru a výkupu. V oblasti ochrany přírody a krajiny se věnujeme zpracování odborných studií. Poskytujeme ekologický servis pro firmy se zaměřením na ochranu vod, ovzduší, údržbu zeleně atd. Dále provádíme stavební práce a…

2ŠVEC VLADIMÍR-KOMPOSTÁRNA-PRODEJ KOMPOSTU A SUBSTRÁTŮ

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Chýnice, Chýnice Bezdlužná

Provozujeme kompostárnu a školku okrasných dřevin. Nabízíme strojní zahradnické práce. Vyrábíme substráty. Prodáváme dekorační hmoty.Zajistíme veškeré zahradnické práce. Realizujeme soukromé zahrady, provádíme zakládání trávníků, veřejnou zeleň včetně péče, úpravy okolí ve firmách, výsadbu a údržbu…

3EKOLES - PROJEKT, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Mládí 4024/15a, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme projekční kancelář a věnujeme se převážně tvorbě lesních hospodářských plánů a lesních hospodářských osnov. Dále zpracováváme zalesňovací a biotechnické projekty, mapové podklady a další.

4WOODPROJECT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Karlštejnská 122, Tachlovice

Lesnictví.

5Milfait Milan

Nabízíme pěstování květin a okrasných dřevin či poskytujeme projekce a plány i dendrologické posudky.

6Pechman Evžen, Ing. - SEMIRAMIS

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Bělehradská 141/84, Praha 2-Vinohrady

Řezané i hrnkové květiny, kaktusy a sukulenty, bonsaje, květinové koše a aranžmá. Prodáváme květináče, hnojiva, prostředky na ochranu rostlin a zeminy i zahradnický materiál. Zajišťujeme dopravu zboží, projekty a realizace exteriérů či dendrologický průzkum a odborné poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Dendrologické průzkumy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Dendrologické průzkumy jsou důležité pro správné plánování a údržbu zeleně v oblasti Střední a Severní Čechy. Výsledky průzkumů pomáhají při rozhodování o výsadbě nových dřevin, ale také při odstraňování těch, které jsou nebezpečné pro okolí. Dendrologické průzkumy jsou prováděny odborníky s dlouholetou praxí v oboru. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro dendrologické průzkumy v oblasti Střední a Severní Čechy, obraťte se na specialisty s bohatými zkušenostmi v této oblasti.