Letecké snímkování – Střední a Severní Čechy

Letecké snímkování je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více využívanou metodou pro získání přesných a detailních informací o daném území. Díky moderním technologiím a vyspělým dronům je možné získat snímky s vysokým rozlišením, které umožňují detailní analýzu terénu a objektů.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Scan-Pro s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husova 21/13, Liberec Bezdlužná

Jsme společnost zabývající se projektováním pomocí moderní technologie laserového 3D skenování. Nabízíme letecké práce (mapování, letecké snímkování a videa, revize budov).

2AG TECH s.r.o.

Růžová 3084/9, Most
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

AG TECH s.r.o., se sídlem Růžová 3084/9, 434 01, Most, v okrese Most a v kraji Ústecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 40314, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…


Firmy v dalších lokalitách


Letecké snímkování v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Letecké snímkování se využívá například při plánování staveb, mapování území, sledování změn v krajině či při monitorování stavu lesů a zemědělských pozemků. V oblasti Střední a Severní Čechy je tato metoda stále populárnější a využívají ji jak soukromé osoby, tak i firmy a instituce. Díky leteckému snímkování lze získat přesné a aktuální informace o daném území, což umožňuje efektivnější plánování a řízení projektů.