Letecké zájezdy k moři Thajsko – Střední a Severní Čechy

Letecké zájezdy k moři jsou stále oblíbenější a Thajsko je jedním z nejvyhledávanějších cílů. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu zájezdů do této exotické destinace.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2MAMUT TOUR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Havlíčkova 10, Beroun-Město Bezdlužná

Nabídka pobytových, poznávacích, relaxačních a cykloturistických zájezdů. Zájezdy do Thajska. Zájezdy připravíme na míru.

3Agrolex s.r.o. - AGL Travel

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Ploskovická 959/19, Praha 8 Bezdlužná

Cestovní kancelář pořádá poznávací a pobytové zájezdy nejen do netradičních destinací: Petrohrad, Albánie, Gruzie, Arménie a speciality pro náročné turisty: střední Asie, Bajkal-Sibiř, Thajsko. Zajišťuje služby pro individuální turisty i firmy: letenky, víza, jízdenky...

4AIRSTOP.CZ, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(306)
Lublaňská 689/40, Praha 2 Vinohrady Bezdlužná

Naším oborem jsou německé a rakouské cestovní kanceláře. Nabízíme last minute zájezdy a levné letenky od německých CK. Mezi nabízené německé cestovky patří TUI, Thomas Cook, Neckermann Reisen, FTI, ITS, Schauinsland Reisen, Alltours a další. Možnost odletů z Prahy. Exotika 2013 - Kuba, Dominikánská…

5ASPEN TOUR s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(56)
Radniční 1/2, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí prodej zahraničních i tuzemských zájezdů od více než 400 renomovaných českých, německých i rakouských cestovních kanceláří, lyžování, wellness pobyty, poznávací a sportovní zájezdy. Široký výběr last minute zájezdů.

6Katrin Hromádková Neumannová

4.1
★★★★★
★★★★★
(8)
Žižkovo nám. 5762, Chomutov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pobytové a poznávací zájezdy do zahraničí i po České republice, teambuildingové, jazykové a wellness pobyty, prodej letenek.

7B. T. O. - BETA, s. r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(15)
Dubno 26, Dubno

Nabízíme letní dovolené a aktuální last-minute zájezdy. Specializujeme se na Thajsko.

8Metatour International s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 23 -…, Praha 5 Bezdlužná

Máme pro zákazníci již řadu let nabídku a dále zajišťujeme a organizujeme a plánujeme INDIVIDUÁLNÍ ZÁJEZDY jako ZÁJEZDY NA MÍRU do těch nejkrásnějších zákoutí světa a cestování je naším koníčkem a všechny nabízené exotické destinace.


Firmy v dalších lokalitách


Letecké zájezdy k moři Thajsko v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Cestovatelé si mohou užít nádherné pláže, koupání v teplém moři a poznávání thajské kultury. Výhodou leteckých zájezdů je rychlý přelet, který ušetří čas a umožní více času strávit na místě. Thajsko je země s bohatou historií a krásnou přírodou, kterou stojí za to objevovat. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí zájezdy pro každého, od rodin s dětmi po páry a jednotlivce. Vyberte si svůj vysněný zájezd a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Thajsku.