Letní dovolená Spojenéarabské emiráty – Střední a Severní Čechy

Letní dovolená v Spojených arabských emirátech je snem mnoha lidí. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí mnoho možností, jak si užít slunce, písek a luxusní zážitky.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2ORBIS LINK, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(19)
Hradešínská 2144/47, Praha 10 - Vinohrady

Námořní cestovní kancelář. Okružní výletní plavby na luxusních lodích. Středozemní moře, Karibik, severní Evropa, Rudé moře, Dubaj, Emiráty, Indický oceán.

3STRIATUM, s.r.o.1 pobočka

Pořádání leteckých zájezdů na Maltu, Sicílii a další středomořské destinace. Dále nabízíme Turecko, Spojené Arabské Emiráty a Egypt. Zájezdy do Itálie máme také vlastní dopravou. Zajišťujeme také poznávací zájezdy na Maltu a eurovíkendy po Evropě.

4Artemis - Tour s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(33)
Radniční 1/2, Most
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozují cestovní agenturu. Nabízí zájezdy do zahraničí nebo pobyty v České republice. Jsou také prodejním místem Ticketportalu. Pořádají lyžařské pobyty, exotické výjezdy do Spojených arabských emirátů nebo pobytové zájezdy do Řecka či do Bulharska.

5GetAway cz s.r.o. - Specialista na pobyty v Disneylandu v Paříži

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Výletní 230, Liberec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Cestovní agentura se specializací na pobyty v Disneylandu v Paříži. Dále nabízí také eurovíkendy, pobyty v Africe (Tanzánie, Keňa, JAR, Namibie, Mauricius, Seychely, Kapverdské ostrovy) nebo pobyty ve Spojených arabských emirátech.

6Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Karla Engliše 3221/2, Praha 5- Smíchov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Cestovní kancelář Afrodita se zaměřením na Turecko a ostrovy Karpathos, Kréta a Severní Kypr. Odlety z Prahy i Brna. Dále máme zkušenosti i s aktivními pobyty u moře pro skupiny, stejně tak v naší nabídce naleznete i klidné lokality pro rodiny s dětmi či rušnější centra pro milovníky společenských…

7ITS BILLA TRAVEL s.r.o. Praha2 pobočky

Cestování kancelář. Přinášíme Vám rozsáhlou nabídku zájezdů, kvalitní služby, pohodlnou rezervaci a garanci ceny na českém trhu.


Firmy v dalších lokalitách


Letní dovolená Spojenéarabské emiráty v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V Dubaji můžete navštívit nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, projet se na snowboardu v obrovském nákupním centru nebo si užít adrenalinovou jízdu na vodních skútrech. Abu Dhabi zase láká na návštěvu Ferrari World, kde si můžete vyzkoušet nejrychlejší horskou dráhu na světě. Pokud hledáte klid a relaxaci, můžete si užít nádherné pláže a luxusní hotely. V Spojených arabských emirátech se určitě nenudíte!