Letní dovolená u moře Izrael – Střední a Severní Čechy

Letní dovolená u moře v Izraeli je ideální volbou pro ty, kteří hledají nejen slunce a pláže, ale také kulturní zážitky. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí návštěvníkům mnoho možností, jak si užít letní dovolenou v Izraeli.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2VERITÉ CENTRUM - MRÁČEK FRANTIŠEK RNDr.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Kladenská 21, Praha 6 Bezdlužná

Provoz vydavatelství DVD, CD, VHS a nakladatelství knih, měsíčníků a časopisů.

3Hendrychová Irena- PALOMINO

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
V rohu 725/12, Praha 4 - Libuš Bezdlužná

Specializovaná cestovní kancelář na destinace - Izrael, Jordánsko, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Francie. Jsou zde jak poznávací tak i pobytové zájezdy. Včetně pobytového poznávacího zájezdu u Mrtvého moře.


Firmy v dalších lokalitách


Letní dovolená u moře Izrael v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Zdejší pláže jsou známé svou krásou a čistotou, a také nabízejí mnoho vodních aktivit, jako je potápění a windsurfing.

Kromě pláží nabízí Izrael také mnoho historických a kulturních památek, jako je například město Akko, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Zdejší starobylé hradby a pevnosti jsou skvělým místem pro procházky a poznávání historie této oblasti.

Pro ty, kteří hledají adrenalinové zážitky, je tu také možnost navštívit město Eilat, které je známé svými vodními sporty a aktivitami. Zdejší korálové útesy jsou ideálním místem pro potápění a pozorování podmořského života.

Celkově lze říci, že letní dovolená u moře v Izraeli je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci slunce, pláží, historie a kultury. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí mnoho možností, jak si užít tuto krásnou zemi a zanechat zde nezapomenutelné vzpomínky.