Letní dovolená u moře Jordánsko – Střední a Severní Čechy

Letní dovolená u moře v Jordánsku je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace a dobrodružství. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí nádherné pláže s tyrkysovou vodou a úchvatné podmořské scenérie, které si můžete prohlédnout při potápění.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2Hendrychová Irena- PALOMINO

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
V rohu 725/12, Praha 4 - Libuš Bezdlužná

Specializovaná cestovní kancelář na destinace - Izrael, Jordánsko, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Francie. Jsou zde jak poznávací tak i pobytové zájezdy. Včetně pobytového poznávacího zájezdu u Mrtvého moře.


Firmy v dalších lokalitách


Letní dovolená u moře Jordánsko v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kromě toho můžete navštívit historická místa, jako je Petra, která patří mezi sedm divů světa. Pro milovníky adrenalinových zážitků je tu možnost vyzkoušet si například jízdu na velbloudech nebo jízdu na člunu. Ubytování v této oblasti je velmi pohodlné a luxusní, takže si můžete užít svou dovolenou naplno. Vydejte se na letní dovolenou u moře do Jordánska a objevte krásy této země v oblasti Střední a Severní Čechy.