Letní dovolená u moře Srí Lanka – Střední a Severní Čechy

Letní dovolená u moře je snem mnoha lidí. Pokud hledáte exotické místo, kde si užijete slunce, moře a krásnou přírodu, může být Srí Lanka tou správnou volbou.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2MONOI, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Národní 60/28, Praha 1-Nové Město Bezdlužná

Připravujeme a zajišťujeme pobyty v Polynésii, Střední a Jižní Americe, na ostrovech Indického oceánu, Karibiku, na Dálném Východě i exotické dovolené, dále golfové pobyty, incentivní cesty, pronájem jachet i lyžování v Itálii, Francii a Rakousku.

3AIRSTOP.CZ, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(306)
Lublaňská 689/40, Praha 2 Vinohrady Bezdlužná

Naším oborem jsou německé a rakouské cestovní kanceláře. Nabízíme last minute zájezdy a levné letenky od německých CK. Mezi nabízené německé cestovky patří TUI, Thomas Cook, Neckermann Reisen, FTI, ITS, Schauinsland Reisen, Alltours a další. Možnost odletů z Prahy. Exotika 2013 - Kuba, Dominikánská…

4ASPEN TOUR s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(56)
Radniční 1/2, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí prodej zahraničních i tuzemských zájezdů od více než 400 renomovaných českých, německých i rakouských cestovních kanceláří, lyžování, wellness pobyty, poznávací a sportovní zájezdy. Široký výběr last minute zájezdů.

5KENTLUCKY s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(36)
Slezská 874/36 , Praha 2- Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Cestovní kancelář se specializací na exotické destinace: Kuba, Srí Lanka, Maledivy a Mexiko.

6Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(25)
Karla Engliše 3221/2, Praha 5- Smíchov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Cestovní kancelář Afrodita se zaměřením na Turecko a ostrovy Karpathos, Kréta a Severní Kypr. Odlety z Prahy i Brna. Dále máme zkušenosti i s aktivními pobyty u moře pro skupiny, stejně tak v naší nabídce naleznete i klidné lokality pro rodiny s dětmi či rušnější centra pro milovníky společenských…

7Agentura Lesser s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tržiště 366/13, Praha 1- Malá Strana
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Agentury Lesser s.r.o. nabízí zakoupení letenek na pravidelné lety jakéhokoliv leteckého dopravce na zeměkouli. Pro naše klienty zajistíme rezervaci osobních automobilů v místě příletu nebo dle požadavku, do většiny zemí je možné zajistit předplacený voucher. Nabízíme také rezervace ubytování, víza…

8Nirvana Travel, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Roháčova 145, Praha 3 Bezdlužná

Specializujeme se na destinace Srí Lanka, Malajsie a Vietnam. Připravila pro vás mnoho variant okruhů a pobytů, tematicky i zájmově zaměřených, které nenabízí žádná jiná cestovní kancelář v ČR. Prioritou je individuální přání zákazníka a komplexnost podávaných informací.

9Lanka Pro, s.r.o.

Provozujeme a specializujeme se na zprostředkování poznávacích a pobytových zájezdů na Srí Lanku a dále nabízíme zájezdy pro zrakově postižené a také i lidi upoutaný na vozík.

10Blue Style a.s. (Pobočka Praha 6 - Letiště Václava Havla)60 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Aviatická 1017 (…, Praha 6
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Cestovní kancelář. U odletů mimo pracovní dobu je pobočka otevřena vždy 2,5 hodiny před plánovaným časem odletu. Nevztahuje se pro odlety do destinací: Srí Lanka, Maledivy, Mauricius, Thajsko, Zanzibar, Seychely, Keňa.


Firmy v dalších lokalitách


Letní dovolená u moře Srí Lanka v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tato ostrovní země se nachází v Indickém oceánu a nabízí návštěvníkům nejen krásné pláže, ale také bohatou kulturu a historii.

Oblast Střední a Severní Čechy je ideálním výchozím bodem pro cestu na Srí Lanku. Zdejší cestovní kanceláře nabízejí širokou škálu zájezdů, které vám umožní objevit krásy této země. Můžete si vybrat z různých typů ubytování, od luxusních hotelů až po levnější hostely.

Srí Lanka je známá svými krásnými plážemi, které jsou ideální pro relaxaci a koupání. Můžete si užít slunce na bílých písečných plážích, nebo se vydat na výlet lodí a pozorovat delfíny a velryby. Kromě toho můžete navštívit národní parky a pozorovat zdejší zvířata, jako jsou sloni, levharti a opice.

Srí Lanka má také bohatou historii a kulturu. Můžete navštívit starobylá města, jako je Anuradhapura a Polonnaruwa, která jsou zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Zde můžete vidět starobylé chrámy a památky, které jsou svědky bohaté historie této země.

Celkově lze říci, že Srí Lanka je skvělým místem pro letní dovolenou u moře. Nabízí krásné pláže, bohatou kulturu a historii a mnoho dalšího. Pokud hledáte exotické místo, kde si odpočinete a zároveň objevíte nové věci, může být Srí Lanka tou správnou volbou. A oblast Střední a Severní Čechy je ideálním výchozím bodem pro vaši cestu.