Likvidace eternitové krytiny, střechy – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho starých staveb, které mají stále ještě eternitovou krytinu na střeše. Tento materiál je však velmi nebezpečný pro zdraví, protože obsahuje azbest.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1ALEKOSTAV KOLÍN spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Za Dvorem 120, Kolín - Štítary Bezdlužná

Klempířské, tesařské, pokrývačské práce. Střechy na klíč. Opravy, rekonstrukce. Kompletní dodávky, montáže střech. Prodej střešních krytin, materiálů. Ekologická likvidace eternitu i zdarma.

2STŘECHY - Noll Tomáš

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Václavské náměstí 1, Nová Ves I Bezdlužná

Zabýváme se kompletní dodávkou pokrytí střech a střešního příslušenství. Ekologická likvidace eternitu zdarma. Střešní krytiny - Betonpres, Bramac, KM Beta, Tondach, lehké střešní krytiny Satjam, šindele IKO, střešní okna Fakro. Klempířské, pokrývačské práce. Zpracování cenové kalkulace zdarma.

3RS-SERVIS

2.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Váňova 3180, Kladno Bezdlužná

Likvidace odpadů, stavební sutě, komunálních odpadů. Dovoz písku, štěrku, kačírku. Autodoprava a vyklízení objektů. Likvidace odpadů bikramové vany 6-9 kubíků.

4Vyklízení Rychlý - Mladá Boleslav4 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krátká 903, Mladá Boleslav

Vyklízecí práce Mladá Boleslav - volejte zdarma 731340444, stačí prozvonit, voláme ihned zpět. Dále provádíme úklid, likvidace odpadu, likvidace černých skládek , likvidace pozůstalosti a likvidace eternitu.

5Vyklízení Rychlý - Praha (sídlo)4 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Pod plynojemem 133, Praha 8 - Karlín

Provádíme vyklízecí práce všeho druhu, vyklízíme půdy, domy, sklepy a zahrady. Dále realizujeme likvidaci eternitu, likvidaci černých skládek a odpadu. Zajišťujeme také bourací práce včetně likvidace sutě.

6Střechy Noll s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Václavské náměstí 1, Nová Ves I Bezdlužná

Jsme dodavatelé lehkých a ocelových střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, ocelových profilů, klempířských doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Nabízíme montáž a pokládku námi nabízených střešních krytin. Provádíme ekologickou likvidaci eternitu. Dále…

7Likvidace-eternitu.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kojetická 1045, Neratovice Bezdlužná

Likvidace-eternitu.cz, se sídlem Kojetická 1045, 277 11, Neratovice, v okrese Mělník a v kraji Střední Čechy. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

8Jebavý Miroslav

Provádíme čištění a nástřiky eternitů, drobné opravy a nátěry roubených chalup, likvidace červotočů, montáž sádrokartonů, malířské a natěračské práce (fasádní nátěry, malby interiérů, nátěry kovů, dřeva, nástřiky tlakovou pistolí).

9Barancik Company s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Hřensko 169, Hřensko Bezdlužná

Demoliční a demontážní práce, Vyklízení, likvidace odpadu, demontáž Eternitu, stavebnictví, zemní práce a úprava terénu, pronájem kontejneru, kontejnerová doprava, autodoprava, bagry.

10Removal s.r.o.1 pobočka

Klecany 684, Klecany Bezdlužná

Firma Removal s.r.o. nabízí všechny služby spojené s azbestem: měření azbestu, vypracování návrhů sanace, likvidace azbestu, ale i prodej vybavení a spotřebního materiálu.


Firmy v dalších lokalitách


Likvidace eternitové krytiny, střechy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je nutné provést likvidaci eternitové krytiny co nejdříve. Naštěstí existují specializované firmy, které se na tuto oblast zaměřují a nabízejí kompletní služby včetně demontáže, odvozu a likvidace eternitu. Tyto firmy mají k dispozici moderní technologie a zkušené pracovníky, kteří zajistí bezpečné a efektivní odstranění eternitové krytiny ze střechy. Pokud máte v oblasti Střední a Severní Čechy starou střechu s eternitovou krytinou, neváhejte a obraťte se na odborníky, kteří vám pomohou s likvidací tohoto nebezpečného materiálu.