Renovace eternitových střech, krytin – Střední a Severní Čechy

Renovace eternitových střech a krytin v oblasti Střední a Severní Čechy je důležitou součástí údržby domů a budov. Eternitové krytiny jsou velmi odolné, ale s časem se mohou opotřebovat a potřebují renovaci.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Polena Luděk

Nabízíme opravy a rekonstrukce střech. Včetne tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Provádíme montáže hromosvodů včetně zpracování revizních zpráv.

2Střechy Noll s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Václavské náměstí 1, Nová Ves I Bezdlužná

Jsme dodavatelé lehkých a ocelových střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, ocelových profilů, klempířských doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Nabízíme montáž a pokládku námi nabízených střešních krytin. Provádíme ekologickou likvidaci eternitu. Dále…


Firmy v dalších lokalitách


Renovace eternitových střech, krytin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Renovace eternitových střech a krytin v oblasti Střední a Severní Čechy zahrnuje odstranění staré krytiny, opravu poškozených míst a instalaci nové krytiny. Renovace eternitových střech a krytin v oblasti Střední a Severní Čechy je důležitá nejen z estetického hlediska, ale také z hlediska bezpečnosti, protože poškozená krytina může být nebezpečná. Pokud potřebujete renovaci eternitových střech a krytin v oblasti Střední a Severní Čechy, obraťte se na odborníky, kteří vám pomohou s výběrem nejlepšího řešení pro váš domov nebo budovu.