Manipulační kolečka – Střední a Severní Čechy

Manipulační kolečka jsou nezbytnou součástí v oblasti Střední a Severní Čechy, kde se vyrábí a používají v různých průmyslových odvětvích. Tyto kolečka jsou navržena tak, aby umožňovala snadné a plynulé pohyby těžkých břemen.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ASH, s.r.o.

Jsme výhradní dovozce rakouských elektrických rudlů SAL a MTK a HD 330 a schodišťové rudly o nosnosti 110 až 500 kg.

2Koleckadosprchy.cz

Koleckadosprchy.cz, se sídlem Na Zámecké 362/3, 140 00, Praha-Nusle, v okrese Praha 4 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 288574, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby…

3Pojezdové kolečko

Bryksova 680/2, Praha 9-Černý Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pojezdové kolečko, se sídlem Bryksova 680/2, 198 00, Praha-Černý Most, v okrese Praha 9 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 131731, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2007. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

4C & F Manufacturing s.r.o.

Zabýváme se dopravní a manipulační technikou. Dodáváme a prodáváme motorizované kolečko muck-truck se čtyřtaktním motorem.

5Kuník Martin1 pobočka

Opravujeme i servisujeme manipulační techniku typu VZV Jungheinrich, Hyster, Desta, Yale a Boss. Vyměňujeme i opravujeme kolečka.


Firmy v dalších lokalitách


Manipulační kolečka v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému designu jsou manipulační kolečka velmi odolná a spolehlivá, což zajišťuje bezpečnost a efektivitu práce. Výběr správných manipulačních koleček je klíčový pro úspěšné dokončení jakéhokoli projektu. Proto je důležité vybrat kvalitní a spolehlivé kolečka od renomovaných výrobců.