Minutková kuchyně – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1Restaurant a penzion Harmonie1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(54)
Kmochova 569, Kolín
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Česká kuchyně včetně specialit, ryb a drůbeže. K dispozici je zimní zahrada pro 20 osob a salónek pro 50 osob pro pořádání oslav a WiFi.

2Jaroslav Štolc - RESTAURACE A PENSION NA RYCHTĚ1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(424)
Černokostelecká 577, Říčany
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Restaurace s kapacitou 70-90 míst, letní zahrádka s grilem (40-50 míst), domácí kuchyně, hotová jídla, minutky, místní speciality, grilovaná masa. Možnost konání rodinných oslav, svateb, společenských akcí, WIFI připojení. Penzion s kapacitou 17 lůžek + 2 přistýlky, šesti a třílůžokový pokoj se…

3Penzion v polích, s.r.o. - Pension a restaurace Praha západ

4.5
★★★★★
★★★★★
(452)
Malé Číčovice 26, Číčovice Bezdlužná

Penzion v areálu zrestaurovaného bývalého jezuitského statku, ve kterém máme i restauraci, letní terasu, venkovní bazén, dětský koutek a parkoviště. Hrát si u nás mohou nejen děti, ale i dospělí. Mám tu petangue i kroket. Z Malých Číčovic je to na ruzyňské letiště jen 5 minut a do Prahy 15 minut.…

4Pizzeria & ristorante Atollo

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Mariánská 285, Příbram
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Provozování pizzerie s nabídkou čerstvých ryb. Dopřejte si středomořskou chuť v Příbrami.Přijďte posedět do velmi příjemného prostředí.

5Restaurace Morgan

Restaurace s venkovním posezením. Pořádání společenských akcí.

6Restaurace Mlýn Neratovice

Jsme nekuřácká restaurace situovaná v klidném prostředí města Neratovice. Rádi Vás přivítáme v restauraci, kde si můžete objednat klasická česká jídla, ale i speciality světových kuchyní. K dispozici Vám bude dětský koutek a venkovní posezení.

7Club Restaurant JUVE1 pobočka

Naším oborem je rozsáhlý sortiment nápojů a minutkovou kuchyni. Máme zde 2 fotbálky, videoprojekci, jukebox. Rezervace možno e-mailem nebo telefonicky po 15 hodině. Možnost zajištění cateringových služeb.

8HARVEY servis a.s.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(54)
náměstí 14. října…, Praha 5 Bezdlužná

Kromě jídel české kuchyně (hotovky, minutky) se zaměřujeme na prodej moravských sudových vín ze zámeckého vinařství Bzenec.

9Schmieder Helmut- PENZION A RESTAURACE U VLEKU2 pobočky

Restaurace, nacházející se přímo u hraničního přechodu s Německem, má kapacitu 60 míst. Je vhodná k pořádání různých oslav (firemní večírky, svatby, rodinné oslavy a pod.) V letních měsících nabízíme našim hostům posezení na venkovní terase. V našem jídelním lístku najdete klasickou českou kuchyni,…

10Křeček Pavel - STUDÁNECKÝ MEDVĚD

4.3
★★★★★
★★★★★
(981)
Hejnická 77, Liberec XXXI-Krásná… Bezdlužná

Provozujeme restauraci a penzion s ubytováním ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích.


Firmy v dalších lokalitách


Minutková kuchyně v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Minutková kuchyně najdete 58 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 52 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Střední a Severní Čechy.