Modulové řešení lešení – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Kaše Petr - pronájem lešení1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vitice 75, Vitice Bezdlužná

Lešení Petr Kaše nabízí kompletní lešenářské služby - pronájem a půjčovna lešení (trubkové lešení, německé rámové lešení systém Layher Blitz), montáž a demontáž lešení, lešení na klíč, a další doplňkové služby - nákladní autodoprava, výkup a prodej.

2JUMAR - lešení s.r.o.

Provádíme montáž a demontáž fasádního i prostorového lešení. Půjčujeme lešení pro opravy technologických celků. Pronajímáme pojízdné a speciální lešení, tribuny a pódia. Zajišťujeme odvoz sutí a stavebního odpadu.

3Stanislav Pajdiak- STAVBY LEŠENÍ

Ovocná 592, Libiš Bezdlužná

Kompletní servis lešení: Praha, Mělník a Středočeský kraj. Stavby lešení na klíč, včetně poradenství. Půjčovna, pronájem, montáž lešení - fasádní, modulové, trubkové, atypické, lešení pro výtahové šachty, světlíky a průmysl. Profesionální servis lešení.

4EUROMONT LEŠENÍ spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
28. října 123/8, Most-Souš

Společnost je schopna zajistit veškerý lešenářský servis (tzn. montáž, demontáž a pronájem lešení, včetně dopravy) při investičních akcích a zajišťování inspekční údržby v průmyslu, v bytové výstavbě, při sportovních a kulturních akcích.

5RYDVAL, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Huntířov 187, Huntířov

Lešení Rydval- spolehlivost, důslednost, rychlost a bezpečnost. Věříme, že právě toto jsou synonyma, která si zákazníci spojují s naší prací. Provádíme montáže lešení, pronájem a následnou demontáž lešení. Specializujeme se na průmyslové montáže a atypické montáže. Poskytujeme nadstandardní…

6VERTIMA s.r.o.

Naše firma Vám nabízí kompletní lešenářský servis, tzn. montáž, dopravu a pronájem nebo koupi všech variant lešení (možno i samostatně, např. jen pronájem s dopravou). Po dohodě objekt zaměříme, navrhneme vhodné technické řešení a vypracujeme cenovou nabídku. Používáme typ lešení PERI UP (fasádní…

7RV PŮJČOVNA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Kordačova 1134, Kladno Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti půjčovny fasádního rámového, modulového a pojízdného lešení. Zajišťujeme dopravu, montáž a demontáž. Půjčujeme bednění, závěsné lávky, schodišťové věže a mobilní oplocení. Zaměřujeme se i na ochranné sítě. Zpracováváme cenové nabídky.

8LASMONT s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Milady Horákové 533…, Praha 7 -Holešovice Bezdlužná

Nabízíme a zajišťujeme půjčování a nabízíme prodej hliníkového lešení a dodáváme fasádní a pojízdná a modulová lešení i zastřešení i lešenářské konstrukce.

9BENNYSTAV s.r.o.

Naším oborem je pronájem a stavba fasádního lešení. Nabízíme schodišťové věže, fasádní, rámové, modulové, hliníkové, prostorové, průmyslové a pojízdné lešení systému PERI na jakékoliv stavby.


Firmy v dalších lokalitách


Modulové řešení lešení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Modulové řešení lešení najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.