Montáž, instalace drátěných plotů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho zahrad a pozemků, které potřebují kvalitní a spolehlivou montáž drátěných plotů. Tyto ploty jsou ideální pro ochranu vašeho majetku před nežádoucími návštěvníky a zvířaty.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Ploty Vlašim s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Vlasákova 222, Vlašim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Výroba a montáž posuvných, seknčních, výklopných i křídlových bran nebo vrat včetně elektrických pohonů. Prodáváme pletivo, oplocení, plotové sloupky, branky, brány, komponenty pro posuvné brány a příslušenství branek a bran.

2Stavitelství VKD s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Na Kroupáku 871, Mnichovice Bezdlužná

Společnost Stavitelství VKD s.r.o. vznikla z činnosti firmy Václav Dobrý - stavební činnost, která své působení zahájila v roce 1999 a má dlouhodobé a široké odborné a profesní zkušenosti při úspěšné realizaci celé řady stavebních zakázek v oblasti pozemního stavitelství, při výstavbě a…

3PILECKÝ s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(195)
Mokrovraty 177, Mokrovraty

Úplná nabídka plotů a pletiv, sloupků, bran a branek pro různé druhy drátěného oplocení. Dlouhá životnost povrchovou úpravou - PVC poplastování a pozinkováním. Výroba, montáže, prodej. Zdarma doprava po celé ČR a poradenství.

4TROAX CZ s.r.o.

Kročehlavská 1008, Kladno-Dubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodávka a montáž průmyslových drátěných dělících a bezpečnostních stěn. Plnoplechové stěny, školní šatny, bezpečnostní zámky, sklepní kóje. Ochrana proti pádu předmětu z regálu. Ploty, brány, turnikety. Golfové skřínky, stojany na víno.

5HANOKA - Ing. Marcel Hanzl

2.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Lidická 143, Kladno - Dubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a montujeme garážová vrata a průmyslová vrata, sekční vrata, výklopná vrata, rolovací i dvoukřídlá vrata včetně příslušenství. Vyrábíme a montujeme ploty, branky, plotové dílce, drátěné oplocení, závory, křídlové a posuvné brány s povrchovou úpravou dle přání zákazníka. Prodej včetně…

6Kulha Jiří, Ing.

Zahrádkářské potřeby, pracovní oděvy a železářství.

7PLOTY SKOČÍK s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Podzámčí 40, Zákupy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží drátěného pletiva. Vyrábíme rámy, brány, branky, ploty, pojezdová vrata, plotové sloupky. Specializujeme se na automatické brány, dvoukřídlé brány, sloupky PVC, drátěné ploty, pletivo, pozinkované sloupky.

8PROFI MONTAGE s.r.o.1 pobočka

Dobříčany 92, Liběšice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Montují regálové systémy, nabízí prodejní a paletové regály, koše na potraviny a pečivo, drátěný program, vitríny, prodejní pulty, figuríny, prezentace z plastů, kovů a skla.

9ŠTĚPÁNEK PETR Ing.-ZAHRADY

Dolní 26, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Návrhy, realizace, údržba zahrad, prořezávání a kácení stromů, dodávka, montáž drátěných, dřevěných a zděných plotů, realizace venkovních dlažeb a teras, realizace jezírek, odvoz odpadu a sutí, pronájem vysokozdvižných plošin.

10Zámečnictví TOČIMON s.r.o.2 pobočky

Ke Koblasovně 124, Babice
Dnes už má zavřeno

Nabízíme široké spektrum služeb z oblasti zámečnictví a kovovýroby. Dle Vašich požadavků navrhneme a kvalitně zhotovíme většinu zámečnických výrobků a to včetně dodávky a montáže. Nabízíme garážová vrata, nerezové zábradlí, vjezdové brány, skleněné schody, samonosné markýzy, ocelové konstrukce a…


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace drátěných plotů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Instalace drátěných plotů v oblasti Střední a Severní Čechy je prováděna zkušenými odborníky, kteří vám zajistí rychlou a kvalitní práci. Díky nim budete mít jistotu, že váš plot bude pevný a odolný proti povětrnostním vlivům. Pokud hledáte spolehlivou montáž drátěných plotů v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám nabídnou nejlepší řešení pro vaši zahradu nebo pozemek.