Montáž, instalace rovných střech – Střední a Severní Čechy

Montáž a instalace rovných střech jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádané. Tento typ střech se vyznačuje svou jednoduchostí a praktičností, což je důvod, proč se stávají stále populárnějšími.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Karbula Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Moučná 1332, Poděbrady Bezdlužná

Nabízíme veškeré tesařské, klempířské, pokrývačské či zednické práce. Střechy. Provádíme zateplování budov a projekční činnost.

2LADISLAV MENŠÍK - STŘEŠNÍ PLÁŠTĚ

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nepoměřice 66, Nepoměřice Bezdlužná

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v daném oboru, byla založena v roce 1992. Provádíme kompletní i částečné realizace šikmých a rovných střech. Kromě realizací se zabýváme i prodejem střešních krytin, doplňků, střešních oken a klempířských prvků, vše za výhodné ceny, včetně dopravy. Při realizaci…

3Andrle Tomáš- ANDRLE & ŠÍŠA

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Horka II 117, Zruč nad Sázavou Bezdlužná

Provádíme montáže, demontáže a dopravu lešení. Nabídka vazby střech a klempířských i pokrývačských prací. Stavíme speciální konstrukce lešení na věžích kostelů, ve stísněných prostorech, například ve studnách, na průmyslových objektech, věžích, komínech, hradech, či zámcích nebo na veřejných akcích…

4Zeisl Hugo- STAVEBNÍ FIRMA Z&V KLADNO

Provádíme kompletní stavební práce. Stavby, novostavby rodinných domů, od návrhu po realizace. Zajistíme veškeré stavební práce, které jsou se stavbou spojené. Rekonstrukce bytů, bytového jádra a domů. Zajišťuje realizaci střechy na klíč, tedy kompletní dodávku včetně všech řemeslných a…

5Vajc Miroslav

Naším oborem je provádění klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Provádíme kompletní střechy na klíč. Dále nabízíme malířské, lakýrnické a natěračské práce. Specializujeme se také na izolační práce rovných střech, montáž střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin.

6PETR SIMR -STŘECHY

Březová 25, Zdice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše firma provádí veškeré klempířské práce. Postavíme vám novou střechu a provádíme též rekonstrukce střechy stávající. K tomu zajistíme rovněž montáž střešních oken a okapových systémů. Zvládneme lemování střech i komínů, a tak je dokonale utěsníme. S námi už střechu nad hlavou nikdy neztratíte.

7Jiří Kočí- STŘECHY NA KLÍČ

V současné době jsme schopni zajistit tesařské, klempířské, pokrývačské práce, montáž střešních oken a nadkrokevních izolací. Pokládání veškerých krytin, rovných a plechových střech na klíč.

8Raichl Michal- Střechy

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Revoluční 608, Hrádek nad Nisou Bezdlužná

Specialiazujeme se na služby klempířství, pokrývačství a tesařství. Provádíme rekonstrukce střech, realizace nových střech, zateplení a hydroizolace střech, balkonů a teras. Dále provádíme návrhy a provedení krovů, pergol a garážových stání. Montujeme střešní okna.

9Šeda Luboš- Tango střechy

Jsme menší rodinná firma se zaměřením na realizaci střech. Provádíme klempířské a pokrývačské práce, střechy na klíč, střešní konstrukce, dílčí práce na střechách, montáže sádrokartonů, realizace podkroví a střešní konstrukce.

10LUSTA Štětí s.r.o.2 pobočky

Bříza 129, Bříza Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu a montáž příhradových styčníkových vazníků, které nahrazují klasické krovy a přináší velké snížení nákladů na střechu. Dále nabízíme stropní příhradové konstrukce. Vyrábíme rovněž dřevěné transportní obaly.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace rovných střech v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele, který vám zajistí kvalitní montáž a instalaci rovných střech, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Střední a Severní Čechy. Díky jejich zkušenostem a know-how vám zajistí dokonalou střechu, která bude odolná vůči povětrnostním vlivům a bude vám sloužit mnoho let.