Muzeální UV skla – Střední a Severní Čechy

Muzeální oblast Střední a Severní Čechy je bohatá na historické památky, které jsou spojeny s výrobou skla. Sklo bylo v této oblasti vyráběno již od středověku a dodnes se zde nachází mnoho muzeí, které se věnují této tématice.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1MARBAL SKLO spol. s r. o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Švábky 52/2, Praha 8 Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na prosklené stěny, atypické sprchové kouty na míru, lepená zrcadla, skleněné obklady, barevná skla, skleněné dveře a příčky. Díky dlouholetým zkušenostem může naše sklenářství svým zákazníkům nabídnout prvotřídní služby a výrobky nejvyšší kvality.

2BEADGAME s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(26)
Alšovice 156, Pěnčín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na výrobu skleněných mačkaných, broušených a ploškovaných perlí a také módní skleněné bižuterie. Převážně to jsou korálky a skleněné perly. Dále prodáváme deskové hry, reklamní předměty, suvenýry a dárky. Provozujeme kreativní dílničku, kde si šperky lze i vyrobit. Součástí…

3LEKY s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Milčice 106, Milčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme skleněné vitríny, prosklené pulty, opracováváme ploché sklo. Zhotovujeme zrcadlové stěny a kuchyně na míru, montujeme vestavěné skříně.

4Speglass s.r.o.

Speglass s.r.o. byla založena v roce 1994 a během několika let se stala významným výrobcem speciálních, především ohýbaných skel, aplikovaných ve stavebnictví a interiérech. Díky spojení kvalifikovaných odborníků s mnohaletými zkušenostmi ve vývoji technologie tvarování plochých skel se může v…

5Max Crystal s.r.o.

Nabízíme ručně broušený a malovaný olovnatý křišťál. Máme pro vás k dispozici široký sortiment výrobků, které můžete objednat formou od menších sérií až po velké zakázky. Díky tomu, že máme vlastní výrobní zařízení, dokážeme se přizpůsobit Vašim požadavkům.

6Fotoprome production s.r.o.- Frame-it.cz

4.9
★★★★★
★★★★★
(53)
Veverkova 1228/11, Praha 7 -Holešovice Bezdlužná

Poskytujeme širokou nabídku obrazových rámů a máme přes 2.500 vybraných lišt, mnoho odstínů paspart, několik desítek speciálních materiálů k tisku a adjustaci a můžeme tedy každému nabídnout skvělý rám k jeho obrazu a vše je již jiné - rámování je naší radostí.

7Glass-inter CZ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Čestmírova 1360/29, Praha 4 - Nusle
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše sklenářství Vám může nabídnout: nábytkové sklo, skleněná dvířka, bezpečnostní skla, izolační dvojskla, fazetovaná zrcadla, dále lepení zrcadel. Mezi naše služby dále patří vybavování interierů na klíč a rekonstrukce staveb.

8Výletní areál Pěnčín2 pobočky

Výletní areál se nachází v půli cesty mezi Jabloncem nad Nisou a Železným Brodem. Absolvovat u nás se svými dětmi můžete prohlídku výroby skleněných perlí, kozí farmu, nakoupit bižuterii, nebo speciality s kozího mléka. Můžete se také projet vyhlídkovým vláčkem na rozhlednu.

9AJETO BOHEMIA, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tř. T. G. Masaryka…, Nový Bor Bezdlužná

Sklárna s dlouholetou tradicí.

103D PHOTO CRYSTAL - LHT CZ s.r.o

3D laserové gravírování je speciální metoda, která nám umožňuje vytvářet různé typy obrázků ve třech dimenzích do křišťálových kostek. Toto bylo umožněno vylepšením laserové technologie Nd:YAG. Laserový paprsek proniká stěnou křištálové kostky a v určeném místě mění strukturu křišťálu vytvářením…


Firmy v dalších lokalitách


Muzeální UV skla v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Muzea nabízejí návštěvníkům možnost seznámit se s historií výroby skla a s technologiemi, které se v minulosti používaly. Kromě toho zde můžete vidět i unikátní sbírky skleněných předmětů, které jsou vystaveny v muzeích. Pokud máte zájem o historii a umění, určitě byste neměli vynechat návštěvu muzeální oblasti Střední a Severní Čechy.