Nadrozměrná přeprava – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1LEŠENÍ Sýkora s.r.o.1 pobočka

Husova 621, Příbram Bezdlužná

Nabízíme prodej, pronájem a montáže lešení. Naše firma Lešení Sýkora se zabývá stavěním lešení od r. 1995, kdy začínala pod názvem Lešení a později jsme se přejmenovali na současný název. Máme dlouholeté zkušenosti s nejrůznějšími stavbami, od rodinných domů přes výškové budovy, až po stavby…

2KRABICE, s.r.o. - Kartonové krabice, prodej a výroba krabic

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Oderská 333/5, Praha 9-Čakovice …
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vyrábíme obaly z vlnité lepenky a kartonu, kartonové krabice, papírové krabice s víkem, kartonové obaly. Zakázková výroba krabic. Průmyslová kartonáž. Bublinkové a stretch fólie. Konzultace, poradenství, vzorkování. Běžné rozměry a typy krabic z tří až pětivrstvé vlnité lepenky skladem. Výrobní…

3Nevole Pavel

Nabízíme především nadstandardní služby v oblasti osobní autodopravy, taxislužby a přepravy méně rozměrných nákladů. Dopravu provozujeme s vlastními automobily. Jedná se výhradně o nová vozidla zakoupená v České republice.

4LUKDA trans spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Novosedlická 2888, Teplice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme služeb v oblasti mezinárodní i vnitrostátní nákladní autodopravy. Autodoprava celovozových, dokládkových i terminovaných zásilek. Přepravy ADR. Máme vozy různých rozměrů a hmotností, přes dodávky do 3,5 t po návěsy 13,6 m, 25 t.

5FEE Transport s.r.o.

Nabízíme důraz na detail a úsporná řešení na zemi, ve vzduchu i na moři. Nabízíme silniční, námořní a leteckou přepravu, logistiku a expresní přepravu zásilek. Doprava sypkých materiálů, stěhování, ramínková přeprava, přeprava nestandardních rozměrů a jiné.


Firmy v dalších lokalitách


Nadrozměrná přeprava v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Nadrozměrná přeprava najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.