Doprava, převoz stavební buňky – Střední a Severní Čechy

Doprava a převoz jsou klíčovými faktory v oblasti Střední a Severní Čechy, zejména v oblasti stavebnictví. Buňky, které se používají v této oblasti, jsou velmi citlivé a vyžadují pečlivou manipulaci během přepravy.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Polešovský Karel – jeřáby1 pobočka

Riedlova 913, Desná Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám profesionální jeřábnické práce a vazačské práce. Mezi naše další služby patří pronájem autojeřábů s vyškolenou obsluhou. Naše mobilní autojeřáby poskytujeme pro stavební práce, montáže ocelových konstrukcí, umístění bazénů, kácení stromů, překládku stavebních buněk a další práce.…

2Polešovský Karel – autojeřáby

Příkrá 267, Desná II Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální jeřábnické práce a vazačské práce – zdvih těžkých břemen a nakládku nadrozměrných předmětů. Dále vám poskytujeme pronájem autojeřábů s vyškolenou obsluhou. Naše mobilní autojeřáby využijete pro stavební i průmyslové práce.

3VAMIRO s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(17)
Dělnická 21, Most
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem kontejnerů. U nás zakoupíte obytné kontejnery, skladové kontejnery, sanitární kontejnery, kontejnerové garáže a další typy kontejnerů. Nabízíme pronájem kontejnerů, mobilních oplocení, mobilních WC a dalších zařízení. Mezi naše další služby patří realizace ocelových hal.

4METRANS, a.s.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Podleská 926/5, Praha 10 - Uhřiněves

Nabízíme rychlé řešení skladovacích problémů. Jsme českým operátorem kombinované dopravy a provozovatelem kontejnerových terminálů. Prodej a pronájem vyřazených i nových námořních kontejnerů. Prodej kontejnerů, pronájem kontejnerů, veřejné skladování. Železniční, multimodální doprava a přeprava.

5Bohuš Simandl s.r.o. - Autodoprava Bohuš Simandl2 pobočky

2.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Livornská 424, Praha 10 Bezdlužná

Pro firmy i soukromníky z celé ČR nabízíme nákladní autodopravu Liaz valníkem 7,5t a 9t s hydraulickou rukou, přepravu buněk a stavebního materiálu, odvoz odpadních vod, fekálií z žump a tukových lapolů i odčerpání výkopů fekálními vozy Liaz.

6HELGOS s.r.o.1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(20)
Revoluční 8, Ústí nad Labem

Realitní kancelář zastupující největšího developera výstavby rezidenčních nemovitostí na španělském pobřeží Středozemního moře. Prodáváme bungalovy a apartmány, organizujeme zájezdy. Výroba výtahových rozvaděčů, revize zdvihacích plošin a výtahů.

7Kt - KLIMATERM s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Mělecká 2638, Louny
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Půjčovna nářadí nabízí stavebním firmám i jednotlivcům zapůjčení strojů a nářadí za velmi výhodných podmínek a cen. Veškeré nářadí a spotřební materiál lze u nás také zakoupit. Provádíme stavby rodinných domů, hal, průmyslových objektů a půdních vestaveb. Realizujeme rekonstrukce bytů, fasád,…

8VOSIKA TRANS s.r.o. - autodoprava s hydraulickou rukou

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jeseniova 1539/142, Praha 3 Žižkov Bezdlužná

Převážíme stavební buňky, stroje, dieselagregáty a jiné. Možnost hlídaného parkování u nás v areálu, uskladnění stavební techniky a podobně. Specializace na stěhování strojů bez omezení hmotnosti, trezorů, serverů, pián.

9KUGR s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Průmyslová 881, Praha 9 Bezdlužná

Nabízíme přepravu stavebních materiálů, technologických celků, zařízení stavenišť, buněk a kontejnerů, valníky, návěsy, soupravy s přívěsem, hydraulické ruky, nadměrné náklady, montážní práce hydraulickou rukou.


Firmy v dalších lokalitách


Doprava, převoz stavební buňky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého dopravce, který má zkušenosti s převozem stavebních materiálů a dokáže zajistit bezpečnou dopravu buňek. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici řada dopravců, kteří nabízejí přepravu stavebních materiálů a buňek za konkurenceschopné ceny. Je však důležité vybrat si spolehlivého partnera, který dokáže zajistit bezpečnou a rychlou dopravu.