Doprava, převoz stavební buňky – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1METRANS, a.s.1 pobočka

Nabízíme rychlé řešení skladovacích problémů. Jsme českým operátorem kombinované dopravy a provozovatelem kontejnerových terminálů. Prodej a pronájem vyřazených i nových námořních kontejnerů. Prodej kontejnerů, pronájem kontejnerů, veřejné skladování. Železniční, multimodální doprava a přeprava.

2Bohuš Simandl s.r.o. - Autodoprava Bohuš Simandl2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Livornská 424, Praha 10 Bezdlužná

Pro firmy i soukromníky z celé ČR nabízíme nákladní autodopravu Liaz valníkem 7,5t a 9t s hydraulickou rukou, přepravu buněk a stavebního materiálu, odvoz odpadních vod, fekálií z žump a tukových lapolů i odčerpání výkopů fekálními vozy Liaz.

3HELGOS s.r.o.1 pobočka

Realitní kancelář zastupující největšího developera výstavby rezidenčních nemovitostí na španělském pobřeží Středozemního moře. Prodáváme bungalovy a apartmány, organizujeme zájezdy. Výroba výtahových rozvaděčů, revize zdvihacích plošin a výtahů.

4Kt - KLIMATERM s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Mělecká 2638, Louny
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Půjčovna nářadí nabízí stavebním firmám i jednotlivcům zapůjčení strojů a nářadí za velmi výhodných podmínek a cen. Veškeré nářadí a spotřební materiál lze u nás také zakoupit. Provádíme stavby rodinných domů, hal, průmyslových objektů a půdních vestaveb. Realizujeme rekonstrukce bytů, fasád,…

5Michálek Vladimír - Autodoprava a likvidace odpadů

Specializujeme se na likvidaci stavebních odpadů a spalitelného odpadu kategorie 0 včetně přistavení kontejneru. Doprava sypkých materiálů.

6VOSIKA TRANS s.r.o. - autodoprava s hydraulickou rukou

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jeseniova 1539/142, Praha 3 Žižkov Bezdlužná

Převážíme stavební buňky, stroje, dieselagregáty a jiné. Možnost hlídaného parkování u nás v areálu, uskladnění stavební techniky a podobně. Specializace na stěhování strojů bez omezení hmotnosti, trezorů, serverů, pián.

7BUNNY TRANS s.r.o.

BUNNY TRANS s.r.o., se sídlem Na Střelnici 522/6, 186 00, Praha-Karlín, v okrese Praha 8 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 256968, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

8KUGR s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Průmyslová 881, Praha 9 Bezdlužná

Nabízíme přepravu stavebních materiálů, technologických celků, zařízení stavenišť, buněk a kontejnerů, valníky, návěsy, soupravy s přívěsem, hydraulické ruky, nadměrné náklady, montážní práce hydraulickou rukou.


Firmy v dalších lokalitách


Doprava, převoz stavební buňky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Doprava, převoz stavební buňky najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.