Náhradní díly na okna – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1KAPLAN spol. s r.o.

Vyrábíme pásové zahušťovací zařízení, odvodňovací zařízení, sálové lisy a mobilní odvodňovací stanice. Dodáváme a montujeme kalová čerpadla s regulací, ostřiková čerpadla, kompresory, dopravníky, elektrické rozvaděče RL, obslužné plošiny a ostatní potřebné doplňkové konstrukce a zařízení.

2Kolář Jindřich - Gar-Tech Garážová technika

Firma GAR - TECH je autorizovaný výrobce. Nabídka sekčních privátních a průmyslových garážových vrat a prodej náhradních dílů. Ani na menší rozměry vrat nepoužívají zeslabené části kování, pantů či jiných zeslabených dílů (tzv.ECO). Všechny tyto skutečnosti se pak samozřejmě příznivě projevují…

3PAVLŮ - Complex, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Puškinova 524, Liberec Bezdlužná

Naším oborem jsou stroje na výrobu PVC a Al oken. Servis, náhradní díly. Automatická skladová, dopravní a manipulační technika. Provádíme elektrorevize.

4LUFRA, s.r.o.

Ke Skále 61, Most Bezdlužná

Provozují autoservis komunálních vozidel Multicar s možností oprav v místě zákazníka. Specializují se na prodej náhradních dílů včetně dovozu. Zajišťují preventivní prohlídky, generální opravy, připravujeme na STK atd.

5Pavel Šabata

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Kovářova 1759/22, Česká Lípa Bezdlužná

Nabízíme klasické, bambusové a dřevěné žaluzie všech typů, opravy a prodávání náhradních dílů a žaluzií, hliníkové venkovní rolety (i do překladu HELUZ), látkové markýzy, sítě proti hmyzu, shrnovací dveře všech typů a japonské posuvné stěny, frézování těsnění do oken a dveří.

6Nytl Josef

Nabízíme montáže a opravy žaluzií a rolet všech typů, sítí proti hmyzu, těsnění oken a dveří včetně dodávky a prodeje náhradních dílů.

7Camping City, s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(39)
Severní XI 2458/1, Praha 4-Záběhlice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka prodeje obytných vozů Pilote, nových i ojetých včetně záručního i pozáručního servisu. Internetový prodej vybavení pro karavany. Nabízíme podvozky, karoserie i markýzy, chemické WC a náhradní díly. Dodáváme i nábytek do interiéru či kempový nábytek, nádobí, vařiče i dřezy, lednice a…

8Vacek Lukáš- OSMP.CZ

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Strojírenská 259/16 , Praha 5- Zličín Bezdlužná

Servis oken a dveří, opravy a údržba všech typů, veškeré náhradní díly.

9Murín Peter - ARCUS

Prodej a montáž venkovních i látkových rolet, žaluzií, sítí proti hmyzu, markýz a stínící techniky na střešní okna. Nabídka náhradních dílů a oprav.


Firmy v dalších lokalitách


Náhradní díly na okna v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Náhradní díly na okna najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.