Údržba plastových oken – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1Piskáček Milan - MP servis1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Potoční 509, Hořovice Bezdlužná

Jsme stavební firma. Zabýváme se stavebními pracemi a rekonstrukcemi domů, zajistíme i údržbu zeleně nebo výkopové práce. Dodáváme a montuje okna a dveře. Provádíme také potřebný servis.

2REDOBY s.r.o.

Rekonstrukce, revitalizace panelových i bytových domů na klíč.

3REMAR MARTIN-VRATA-ŽALUZIE-MARKÝZY

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zdenky Havlíčkové…, Rakovník Bezdlužná

Firma Remar vznikla v roce 1994 a začli jsme se zabývat prodejem a montáží žaluzií. Postupem času jsme sortiment rozšířil o další stínící techniku. V současnosti dodáváme okenní žaluzie, jak vertikální tak i horizontální do všech typů oken, včetně atypických (trojúhelníkových, střešních). Taktéž…

4Metal Slaný, s.r.o.

Vyrábíme plastová okna a dveře.

5STAVAREK, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stan. Strnada 171, Kladno-Rozdělov Bezdlužná

Firma provádí zednické a stavební práce. Rozvody vody, odpadů, elektrorozvody, obklady a vybavení koupelen, montujeme plastová i dřevěná okna, sádrokartony, malířské práce, poklad střechy, pokládání zámkové dlažby, stavby plotů či správa a údržba nemovitostí. Zákazníkovi spočítáme dle projektu…

6OTHERM PRAHA s.r.o.1 pobočka

Vyrábíme a montujeme plastová, hliníková a dřevěná okna, balkónové a vchodové dveře. Poskytujeme kompletní servis a poradenství.

7Junek Petr - Střechy

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
S. K. Neumanna 1521, Litvínov-Horní… Bezdlužná

Společnost se již 14 let úspěšně zabývá profesionální dodávkou a montáží střešních krytin. Zajišťování dodávek a montáží plechových krytin. Dále nabídka střešních krytin Bramac či okapů a střešních oken Velux včetně trapézových plechů a hromosvodů.

8FASTR v.o.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(499)
Ke Koupališti 1412, Most Bezdlužná

Nabízí stavbu a rekonstrukce všech typů objektů, zateplení i sanace fasád rodinných a bytových domů. Montují sádrokartonové konstrukce. Provádí také servis výtahů, správu, údržbu a opravy nemovitostí.

9VAZA-OKNA A DVEŘE SEMILY2 pobočky

Zabýváme se převážně výrobou plastových oken a dveří. Dále vyrábíme také hliníková okna a dveře, interiérové dveře, parapety i dveřní výplně.

10J.Š.KOMAX s.r.o.

Prunéřov 378, Kadaň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava. Nabízíme stavební práce, zámečnické práce včetně výroby, montáže oken, dveří PVC, dřevěných a hliníkových oken, instalatérské práce, lektrikářské práce vč. revizí, malířské a natěračské práce, montáže protisluneční techniky, rolet, žaluzií, utodopravu,…


Firmy v dalších lokalitách


Údržba plastových oken v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Údržba plastových oken najdete 42 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 38 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Střední a Severní Čechy.