Nákup obilí – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho farem, které se specializují na pěstování obilí. Díky svému vynikajícímu klimatu a kvalitní půdě je tato oblast ideálním místem pro produkci kvalitního obilí.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1SALIMA družstvo Velim

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Sokolská 24, Velim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavní činností SALIMA družstva Velim je zemědělská výroba zaměřená na rostlinnou výrobu. Družstvo hospodaří na 800 ha půdy. Pěstujeme převážně: obilí (pšenici ozimou, ječmen jarní sladovnický, žito ozimé), řepku ozimou, kukuřici zrnovou, cibuli jarní. Ve službách provádíme orbu, přípravu, setí,…

2Český mlynář s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(14)
Pivovarská 137, Týnec nad Labem

Český Mlynář je středně velký mlýn v Týnci nad Labem s letitou historií a tradicí, který je zaměřen především na zpracování pšenice. Našimi hlavními produkty, které vyrábíme, jsou výběrové druhy mouk, dětská krupice a část produkce slouží jako základ krmiv pro chovná zvířata. Díky plně…

3Pavlin Dvůr, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Pavlín Dvůr 800, Ralsko, Svébořice Bezdlužná

Chov plnokrevníků, masného dobytka galloway, prasat, drůbeže, králíků a kaprů, trénování dostihových koní, nákup a prodej zemědělských komodit, zemědělská prvovýroba.


Firmy v dalších lokalitách


Nákup obilí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nákup obilí z této oblasti je proto vynikající volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní suroviny pro své výrobky. Díky svému vysokému obsahu vlákniny a nutričních látek je obilí nezbytnou součástí zdravé stravy. Pokud hledáte kvalitní obilí, neváhejte a sáhněte po produktech z oblasti Střední a Severní Čechy. Vaše tělo vám za to poděkuje.