Pěstování brambor – Střední a Severní Čechy

Pěstování brambor je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbené a tradiční zemědělskou činností. Tato oblast je ideální pro pěstování brambor díky svému klimatu a půdě.

1–10 firem z 43 nalezených Filtry

1Thoř Miloš - ovocnářství Liberec

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pěnčín 39, Pěnčín u Liberce
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Specializujeme se na pěstování a prodej jablek. V nabídce je také med přímo do včelaře.

2Ovocnářská farma - Ježek Zdeněk

4.8
★★★★★
★★★★★
(25)
Čtveřín 60, Pěnčín u Liberce
Otevřeno do 17:00

Rodinná ovocnářská farma zabývající se prodejem ovoce a zeleniny, nabízíme různé druhy jablek, hrušek a švestek. Prodáváme také cibuli a brambory. Prodej medu a rakytníkové šťávy.

4AgroBek - Václav Bek

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ratenice 249, Ratenice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízíme velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny. Produkujeme vlastní brambory, cibuli. Nabízíme kompletní sortiment pro školní jídelny, závodní jídelny, nemocniční kuchyně, restaurace, obchody, výrobny lahůdek, maloobchod.

5Starý Rudolf

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Křečhoř 116, Kolín Bezdlužná

Zabýváme se zpracováváním produktů rostlinné výroby.

6Ovocné sady Bříství

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Křečhoř 18, Křečhoř
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej z vlastní produkce, jablka, hrušky, jahody. Celoročně nabízíme ovocné mošty, nektary, sirupy, moravská vína, jablečné chipsy, med, mák a sezónně i burčák nebo brambory či cibuli. Provozujeme velkoobchod i maloobchodní prodej jablek a jahod.

7ZAS Zbizuby, a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(20)
Zbizuby 16, Uhlířské Janovice Bezdlužná

Společnost obhospodařuje cca 1616 ha zemědělské půdy, z toho je 1447 ha orné půdy. Rostlinná výroba je zaměřena na pěstování obilovin (pšenice, ječmen), řepky ozimé, kukuřice, brambor, jetele, vojtěšky. Společnost chová cca 1056 ks skotu, z toho cca 398 ks dojných krav.

8Bodlák Jaroslav - Pěstování zeleniny a brambor

Semice 272, Semice Bezdlužná

Společnost se zabývá pěstováním kvalitní zeleniny z polabské nížiny. Jedná se o rodinnou farmu. Pěstuje především brambory a cibuli na uskladnění, dále květák, zelí, petržel a mrkev. Společnost si zakládá na své flexibilitě a spolehlivosti. provozuje i poradenskou činnost, kterou mohou využít jak…

9ZAS Úžice, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(21)
Karlovice 1, Uhlířské Janovice Bezdlužná

ZAS Úžice, a.s. vznikla v roce 1998, hospodaří v bramborářské oblasti mezi Uhlířskými Janovicemi a Sázavou v nadmořské výšce od 380 m do 480 m a obhospodařuje cca 1890 ha zemědělské půdy z čehož je 1700 ha orné půdy. Rostlinná výroba je orientována na pěstování plodin: pšenice ozimá a jarní, ječmen…

10ZVO Group

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Přerov nad Labem 415, Přerov nad Labem Bezdlužná

Družstvo se zabývá především pěstováním polní zeleniny, brambor a obilovin. V současné době firma hospodaří na výměře 4300 ha zemědělské půdy. Prodává například brambory, celer s natí, celer, cibuli, saláty, mrkev, řepu, zelí a další produkty.


Firmy v dalších lokalitách


Pěstování brambor v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Brambory jsou velmi výživné a zdravé, protože obsahují mnoho vitamínů a minerálů. Pěstování brambor je také velmi výnosné a může být výborným zdrojem příjmu pro zemědělce v oblasti Střední a Severní Čechy. Pokud hledáte kvalitní brambory, určitě byste měli navštívit farmy v této oblasti, kde se brambory pěstují s láskou a péčí. Brambory z oblasti Střední a Severní Čechy jsou známé pro svou vynikající chuť a kvalitu, a proto jsou velmi oblíbené mezi zákazníky. Pokud chcete pěstovat brambory v oblasti Střední a Severní Čechy, měli byste se poradit s odborníky na zemědělství, kteří vám pomohou s výběrem vhodné odrůdy a s péčí o vaše brambory. Pěstování brambor je skvělou příležitostí pro zemědělce v oblasti Střední a Severní Čechy, kteří chtějí získat vysoké zisky a zároveň přispět k zdravé výživě lidí.