Návrh průmyslové instalace – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými průmyslovými zónami a mnoha podniky, které se zde nacházejí. Mezi nejvýznamnější patří firmy specializující se na návrh a instalaci průmyslových zařízení.

1–10 firem z 567 nalezených Filtry

1BISCHOF JIŘÍ – HROMOSVODY, REVIZE1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zvonařova 1580/6, Praha 3 Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na hromosvody a výškové práce. Provádíme montáže hromosvodů, revize hromosvodů a opravy hromosvodů. Mezi naše další služby patří čištění a nátěry okapů, instalace zábran proti holubům a shazování sněhu ze střech.

2AWAC TRADE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kojetická 1654/9, Ústí nad Labem,… Bezdlužná

Specializujeme se na vypracování návrhů a realizace projektů úsporného řešení vytápění a ohřevu teplé užitkové vody v rodinných a bytových domech, průmyslových provozech, školách, pensionech apod. Využíváme tepelná čerpadla a solární systémy.

3BZ-tech, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Dukelská 588/13, Chomutov Bezdlužná

Společnost BZ-tech, s.r.o. byla založena v roce 1999 a sídlí v Chomutově. Předmětem našeho podnikání jsou slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace v občanské i průmyslové výstavbě, elektroinstalace v historických objektech, instalace rozvodů kabelových televizí a zabezpečovacích systémů,…

4SEKORES PRAHA, s.r.o.

2.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Bošilecká 545, Praha 9 Bezdlužná

Kamenictví Sekores s.r.o. zajišťuje kompletní kamenické práce a nabízí široký sortiment kamene.Poskytujeme instalaci dlažeb a obkladů z přírodního kamene, výrobu litého teraca. V našem sortimentu naleznete také produkty zahraní architektury (ploty, zídky, solitéry,...). Naše kamenictví se též…

5TEP Jablonec, spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(22)
Pivovarská 3563/17, Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Specializujeme se na obchod s topenářskou technikou. Dále se zabýváme instalací topných systémů včetně jejich regulace, montáží zdravotechniky a elektroinstalací. Zaměřujeme se také na realizace koupelen od jejich návrhu po realizaci.

6EXAKT spol. s r.o.1 pobočka

Žižkova 150, Příbram – Příbram IX
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Jsme prestižní dodavatel inženýrských služeb v oblasti informačních a automatizovaných systémů. Nabízíme komplexní řešení v oblasti energetiky, měření a regulace, průmyslové automatizace pro Vaše provozy nebo hotelově energetický management pro hotelové provozy.

7ELPRAMO s.r.o. - chytrá elektroinstalace

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Nademlejnská 600/1, Praha 9 - Hloubětín Bezdlužná

Centrum chytré elektroinstalace - Elpramo s.r.o. provádí návrhy a realizace chytré elektroinstalace pro rezidenční bydlení, opravy a instalace průmyslových elektrorozvodů, alarmy, elektrorevize, zakázkovou zámečnickou výrobu, údržbu a opravy průmyslových strojů. Zajišťujeme zprávu v profesích…

8Ing. Roman Dvořáček - ELREV

Firma ELREV-ROMAN DVOŘÁČEK nabízí firmám, soukromým osobám a podnikatelům, komplexní služby v oblasti elektro instalačních záležitostí. Jsme vybaveni moderní technikou pro práce na elektrickém zařízení splňující veškeré pracovní a bezpečnostní nároky. Před jednotlivými úkony jsou naši pracovníci…

9TEP Jablonec, spol. s r.o. (Semily)1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(22)
Pivovarská 3563/17, Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost se zabývá obchodem s topenářskou technikou. Dále se zabývá instalací topných systémů včetně jejich regulace, montáží zdravotechniky a elektroinstalací. Zaměřujeme se také na realizace koupelen od jejich návrhu po realizaci.

10Elektropráce Richard Vacek - Elektroservis Praha 9

Firma nabízí a provádí služby v oboru elektroinstalace, elektropráce, hromosvody, revize, elektronické zabezpečovací systémy, silnoproudé rozvody 230/400V, slaboproudé rozvody, (tv - antény, telefonní rozvody, domácí tel. zvonky), revize a přihlášky, nové výstavby, rekonstrukce, opravy (byty, domy,…


Firmy v dalších lokalitách


Návrh průmyslové instalace v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto společnosti nabízejí široké spektrum služeb, včetně projektování, výroby a montáže různých průmyslových zařízení.

Díky svému vynikajícímu know-how a moderním technologiím jsou tyto firmy schopny poskytnout svým zákazníkům prvotřídní služby v oblasti návrhu a instalace průmyslových zařízení. Využívají nejnovějších trendů a technologií, aby zajistily maximální efektivitu a spolehlivost svých produktů.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro návrh a instalaci průmyslových zařízení v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na tyto specializované firmy. Nabízejí široké spektrum služeb a jsou schopny splnit i ty nejnáročnější požadavky svých zákazníků. Kontaktujte je a přesvědčte se sami o jejich kvalitách.