Návštěvy společenských akcí – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je plná společenských akcí, které přitahují návštěvy z celého regionu. Tyto akce jsou skvělou příležitostí pro zábavu a setkání s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Galerie Středočeského kraje - GASK, příspěvková organizace

4.8
★★★★★
★★★★★
(775)
Barborská 51, Kutná Hora
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Galerie Středočeského kraje - GASK je druhou největší galerií v České republice. Návštěvníci mohou navštívit stálou expozici, prezentující moderní a současné umění 20. a 21. století. Naleznou zde nejvýznamnější díla ze sbírek galerie. Další výstavy dle aktuálního výstavního plánu, který pravidelně…

2Mělnické kulturní centrum, o.p.s.4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
U Sadů 323/1, Mělník Bezdlužná

Cílem společnosti je vytvářet živé, pulsující centrum kulturního a společenského dění města Mělníka a poskytovat zde kulturní a vzdělávací služby. Spojením čtyř poboček - Masarykova kulturního domu, Galerie Ve Věži, Městské knihovny a Turistického informačního centra je umožněno aktivně působit na…

3STATEK STARÝ KOLÍN4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(259)
Hlízovská 376, Starý Kolín

Areál zrekonstruovaného venkovského statku je vhodný k pořádání soukromých událostí – svateb, oslav nebo firemních večírků. Stáje a jízdárna nabízí zájemcům svezení na koni, výuku jízdy na koních a ustájení koní. Na statku dále pronajímáme sklady a prodáváme pelety a brikety.


Firmy v dalších lokalitách


Návštěvy společenských akcí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy se konají různé druhy akcí, jako jsou kulturní festivaly, sportovní turnaje, trhy a jarmarky, koncerty a mnoho dalšího.

Návštěvy si mohou užít nejen samotné akce, ale také krásné okolí oblasti Střední a Severní Čechy. Mnoho akcí se koná v historických centrech měst a vesnic, které jsou plné památek a zajímavostí. Navíc, mnoho akcí je spojeno s gastronomií, takže návštěvy si mohou vychutnat místní speciality a poznat místní kulturu.

Oblast Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro rodinné výlety, ale také pro setkání s přáteli. Společenské akce jsou skvělou příležitostí pro zábavu a relaxaci, ale také pro poznávání nových lidí a kultur. Proto neváhejte a vydejte se do oblasti Střední a Severní Čechy, kde vás čekají nezapomenutelné zážitky a spousta zábavy.