Nedestruktivní zkoušení, NDT – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho průmyslových podniků, které se specializují na výrobu různých produktů. Aby byla zajištěna kvalita těchto výrobků, je nutné provádět nedestruktivní zkoušení, známé také jako NDT.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1DEFEKTA NDT s.r.o.2 pobočky

Nedestruktivní - defektoskopická kontrola jakosti materiálů, zkoušení svárů, ocelových konstrukcí, odlitků, výměníků, plynovodů, horkovodů, tlakových nádob.

2TÜV NORD Czech, s.r.o. (Praha)12 poboček

Nabídka certifikace systémů managementu dle evropských norem dle ISO 9001, 14001, 27001, 22000, 13485, ISO/TS 16949, VDA, IRIS, OHSAS, SCC, GMP, IFC, BRC. Emise sklen. plynů. Jsme inspekčním orgánem 4013 a NB 1221 pro tlaková zařízení, výtahy, strojní zařízení. AO 248 pro JZ. COV pro svařování.

3ENERGOSERVIS, spol. s r.o. Chomutov

Nabídka komplexní dodávky a služby v oblasti nedestruktivního zkoušení materiálu. Diagnostika energetických zařízení.

4GAMALUX Plzeň spol. s r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komořanská 326/63, Praha 12-Modřany

Nabízíme komplexní služby v oblasti nedestruktivního testování, které zahrnují všechny standardní metody zkoušení v oblasti energetiky, plynárenství i vodárenství, strojírenství či jaderného strojírenství, teplárenství, stavebnictví i automobilového průmyslu.

5TESTIMA, spol. s r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Křovinovo náměstí 8…, Praha 20 - Horní… Bezdlužná

Provádíme zajištění nedestruktivního zkoušení, kontroly materiálů a zařízení.


Firmy v dalších lokalitách


Nedestruktivní zkoušení, NDT v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

NDT je proces, který umožňuje zjišťovat vlastnosti materiálů a konstrukcí bez poškození testovaného objektu. Tento proces se používá v mnoha odvětvích průmyslu, jako je letectví, automobilový průmysl, stavebnictví a mnoho dalších.

V oblasti Střední a Severní Čechy se NDT provádí pomocí různých technik, jako je ultrazvukové zkoušení, magnetické zkoušení, rentgenové zkoušení a mnoho dalších. Tyto techniky umožňují zjišťovat různé vlastnosti materiálů, jako je pevnost, pružnost, tloušťka a mnoho dalších.

Díky NDT je možné zajištění kvality výrobků a zvýšení jejich životnosti. V oblasti Střední a Severní Čechy se NDT provádí kvalifikovanými odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro provádění NDT v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí v této oblasti. Díky jejich zkušenostem a moderním technologiím budete mít jistotu, že vaše výrobky budou kvalitní a bezpečné pro použití.