Obrábění plastových součástí – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Jelinek-MDT

Výroba montážních dílů pro transformátory. Vyrábíme chladiče, díly pro elektrotechniku a energetiku, díly pro kolejová vozidla. Provádíme kovoobrábění, CNC soustružení, lisování, obrábění, řezání fiber laserem, dělení materiálů, svařování. Dále nabízíme prodej barevných kovů a…

2TESPON s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 260, Kolín

Specializujeme se na CNC obrábění, soustružení, gravírování, výrobu střižných a tvarovacích nástrojů, dílů a dalších služeb. Součástí naší výroby je i lisování plastů, tvarování plechů a výroba forem. Nástrojárna provádí vstřikování plastů. Působíme především v automobilovém a…

3Murtfeldt Plasty  s.r.o.4 pobočky

3.1
★★★★★
★★★★★
(5)
Nádražní 440, Měšice Bezdlužná

Výroba plastových součástí a dílů obráběním na zakázku - frézování, soustružení. Vyrábíme a prodáváme plastové polotovary.

4Rubeš Petr - kovoobrábění

U Potoka 71, Vodochody-Hoštice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti kovoobrábění, frézování a prací na soustruhu. Vyrábíme složitější zařízení nebo jejich součástky. Podle speciálních objednávek navrhujeme a vyrábíme i složitější zařízení. Mezi realizované zakázky patří nosné vozíky pro diagnostické kamery, inseminační přístroj,…

5Power-Cast Ortmann s.r.o.

Krokova 794/10, Děčín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu tlakových odlitků ze zinkových, hliníkových a hořčíkových slitin. Nabízíme také obstřik plastem tlakově odlévaných součástek ze zinku.

6STYLO spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova 235, Sobědruhy Bezdlužná

Strojírenská firma STYLO se zabývá přesným obráběním kovů a plastů s využitím nejmodernějších výrobních technologií. Na trhu působíme již třináct let a úspěšně spolupracujeme jak s tuzemskými, tak i zahraničními odběrateli. Specializujeme se na výrobu vysoce přesných součástek do výrobních linek…

7Procházka Jan - Kovoobrábění

Zabýváme se kovoobráběním. Specializujeme se na třískové obrábění kovů a plastů. Zaměřujeme se na na kusovou a malosériovou výrobu.

8Havlíček Tomáš, Ing.

4.1
★★★★★
★★★★★
(8)
Buková 397/2a, Praha 3 - Žižkov

Zabýváme se vývojem a výrobou automatizovaných jednoúčelových strojů a zařízení pro interní montáž. Obrábění, tváření a lití kovových a plastových součástí.

9ProfmultiTec s.r.o. – obrábění a frézování

Specializujeme se na obrábění a frézování kovů na CNC strojích. Vyrábíme přesné součástky z nerezu, mědi, mosazi, hliníku i z plastů. Nabízíme kusovou i sériovou produkci podle zadání zákazníků.


Firmy v dalších lokalitách


Obrábění plastových součástí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Obrábění plastových součástí najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.