Odběry, vyšetření krve malých zvířat – Střední a Severní Čechy

Odběry a vyšetření krve malých zvířat jsou nezbytnou součástí veterinární péče. v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí tuto službu.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Veterinární ordinace MVDr. Lucie Záhumenská1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(385)
Žatecká 211/2438, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace Most poskytuje odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Provádíme preventivní úkony, základní vyšetření, ošetření a chirurgické zákroky. Prodáváme veterinární krmiva, diety a antiparazitika. Navštivte veterinu Most. Pro svého mazlíčka získáte…

2VETERINÁRNÍ KLINIKA MADA

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Kaplířova 163 , Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme kvalitní veterinární péči pro majitele exotických ptáků, plazů, malých savců a také psů a koček. Velmi rádi Vám poskytneme informace ohledně výživy, vakcinace a kastrace vašich domácích zvířat. Provádím také čipování a vystavování cestovních pasů. Klademe velký důraz na prevenci vzniku…

3MVDr. Jaroslav Bretšnajdr

4.8
★★★★★
★★★★★
(63)
Havlíčkova 257, Rakovník Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ordinace pro malá zvířata, psy, kočky, drobné savce a plazy. Služby praxe pro koně a skot. Možností je objednávka krmiva, výživových doplňků a dalších potřeb pro zvířata.

4Křivan Stanislav, MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(328)
Purkyňova 1778, Louny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Poskytujeme veterinární péči o malá zvířata. Co umíme: vakcinace zdravých zvířat, aplikace čipů, vystavování PET-passportě, tetování štěnat, Hematologické a biochemické vyšetření krve na počkání do 15 minut, vyšetření moči. Chirurgie: předoperační vyšetření, veškeré…

5MVDr. Václav Žáček - veterinární ordinace

Specializujeme se na provoz Veterinární ordinace. Nabízíme odborné poradenství, léčbu a vakcinaci malých a drobných zvířat. Provádíme mobilní RTG, sono vyšetření, léčíme i hospodářská zvířata. Zaměřujeme se na gynekologii klisen.

6Veterinární klinika Na Vyhlídce s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(566)
Suchý vršek 2122/3, Praha 13 - Stodůlky
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Jsme veterinární klinika se zaměřením na psy a kočky. Aktuálně na klinice působí dva veterinární lékaři - MVDr.Lubomír Škrip a MVDr.Michal Hollan, kteří disponují několikaletými zkušenostmi v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, kterých nabyli praxí na několika veterinárních klinikách v…

7Veterinární klinika Anděl

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Staropramenná 669/27, Praha 5 - Smíchov Bezdlužná

Nabízíme poskytování kompletní preventivní a léčebné péče se zaměřením na malá i exotická zvířata.

8Veterinární klinika Jičínská 472 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(335)
Jičínská 1787/47, Praha 3
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Diagnostika,terapie a prevence chorob malých zvířat,zejména psů a koček,odčervení,antiparazitární program,drobné chirurgické úkony,šití poraněného zvířete, kastrace,čipování,registrace zvířat,vystavování europasů a zdravotních potvrzení, vyšetření krve.

9Jiří Šimůnek, MVDr., CSc.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Palackého 724, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Provoz ordinace veterinárního lékaře. Specializace na chirurgické zákroky, ortopedii malých zvířat a interní choroby.


Firmy v dalších lokalitách


Odběry, vyšetření krve malých zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Při odběru krve se nejprve zvíře umístí do klidového stavu a sterilní jehlou se odebere krev z žíly. Tento proces je pro zvíře bezbolestný a trvá jen několik minut.

Po odběru krve se vzorek odešle do laboratoře, kde se provedou různé testy. Tyto testy mohou zahrnovat kontrolu hladiny cukru v krvi, funkce jater a ledvin, hladiny hormonů a další.

Výsledky testů jsou důležité pro diagnostiku a léčbu zdravotních problémů u zvířat. Pokud jsou výsledky testů pozitivní, veterinář může předepsat léčbu nebo další vyšetření.

Odběry a vyšetření krve jsou důležité nejen pro diagnostiku a léčbu nemocí, ale také pro preventivní péči. Pravidelné testování může pomoci odhalit zdravotní problémy v rané fázi, což může vést k úspěšnější léčbě a delšímu a zdravějšímu životu zvířete.

v oblasti Střední a Severní Čechy je možné provést odběry a vyšetření krve na veterinárních klinikách, které nabízejí širokou škálu služeb pro malá zvířata.

Seznam služeb nabízených veterinárními klinikami v oblasti Střední a Severní Čechy:

1. Odběry a vyšetření krve
2. Preventivní péče
3. Léčba nemocí
4. Chirurgické zákroky
5. Dentální péče
6. Nutriční poradenství
7. Očkování
8. Mikročipování
9. Poradna pro chovatele
10. Pohotovostní služba

v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici kvalitní veterinární péče pro malá zvířata, včetně odběrů a vyšetření krve. Pravidelné testování může pomoci udržet zvířata zdravá a šťastná.