Odčervení psů – Střední a Severní Čechy

Odčervení psů je důležitou součástí péče o zdraví vašeho mazlíčka. Paraziti, jako jsou střevní červi, mohou způsobit vážné zdravotní problémy, včetně průjmu, zvracení, ztráty hmotnosti a dokonce i smrti.

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1Středisko veterinární péče s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(211)
Chvalkovická 722/16, Praha 9 – Horní… Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme preventivní, terapeutickou a akutní péči malým a drobným zvířatům. Provádíme vakcinace, čipování, vystavování europasu, odběry vzorků, RTG diagnostiku, ultrasonografické vyšetření, chirurgické zákroky a další. Navštivte veterinu Horní Počernice.

2Veterinární ordinace Týnec nad Sázavou s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(99)
Pecerady 114, Týnec nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná veterinární ordinace. Našim zvířecím pacientům poskytujeme vysoce odbornou zdravotní péči s laskavým přístupem. Provádíme čipování, očkování a odčervení psů a koček, ošetření zubů, diagnostická vyšetření včetně rentgenu a léčbu onemocnění. Navštivte naši veterinu v Týnci nad…

3Veterina Rakovník s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dukel. hrdinů 740, Rakovník Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme služby veterinární ambulance. Očkování, antiparazitární opatření, poradenství ve výživě, provádíme čipování a vystavení cestovního pasu. Základní i rozšířené vyšetření a ošetření poskytneme všem typům pacientů. Komplikované případy předáváme specialistům (ortopedie, kardiologie, aj.).…

4MVDr. Eva ČERNOCHOVÁ - veterinární ordinace

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Za Cihelnou 476, Statenice
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinaci specializovanou na interní a gynekologická vyšetření, chirurgické zákroky, čištění zubního kamene, čipování, veškerá základní vyšetření, odčervení, očkování a aplikace preparátů proti parazitům vnějším i vnitřním. Možnost léčby psů i koček akupunktůrou.

5Veterina Poděbrady - MVDr. MICHAELA JANOŠOVSKÁ, MVDr. JAN HORÁK1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(38)
K Babínu 299, Poděbrady-Velké…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata, ptáky. Nabízíme chirurgické zákroky, operace zlomeniny kostí, digitální rentgen, diagnostický ultrazvuk, inhalační narkóza, monitor životních funkcí, biochemický analyzátor, poradenskou činnost a výjezdy ke klientům.

6Veterinář - MVDr. Menclová Petra

4.7
★★★★★
★★★★★
(43)
Ringhofferovo…, Kamenice
Otevřeno do 18:00

Kromě prevence nabízíme - očkování, odčervení, odblešení psů, koček a ostatních zvířat, čipování a vystavení pasu - provádíme také léčebnou činnost, podloženou celkovým vyšetřením zvířete nebo vyšetřením jednotlivých orgánů, např. vyšetření očí, uší, kůže aj., vyšetření krve - hematologie a…

7Ivet.cz.s.r.o. - Veterinární nemocnice IVET

4.0
★★★★★
★★★★★
(178)
Ke Kamýku 996/3, Praha 4 - Kamýk Bezdlužná

Veterinární klinika IVET spektrem nabízených služeb patří jistě mezi ty nadstandardní, což je zabezpečeno nejenom širokou základnou špičkového vybavení, ale také vysokou úrovní znalostí a vědomostí personálu se kterým se u nás můžete setkat.Prevence - očkování , odčervení, diagnostika a ošetření…

8Veterinární klinika Hloubětín s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(261)
Mochovská 535/38, Praha 9 - Hloubětín
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární klinika se nachází v OD Havana u stanice metra Hloubětín. Poskytuje komplexní veterinární péči, specializované pracoviště zaměřené na prevenci, diagnostiku a léčbu nemocí malých zvířat. Ambulantní pohotovost NONSTOP - 773 665 752.

9VETERINÁRNÍ KLINIKA MADA

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Kaplířova 163 , Kralupy nad Vltavou
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Poskytujeme kvalitní veterinární péči pro majitele exotických ptáků, plazů, malých savců a také psů a koček. Velmi rádi Vám poskytneme informace ohledně výživy, vakcinace a kastrace vašich domácích zvířat. Provádím také čipování a vystavování cestovních pasů. Klademe velký důraz na prevenci vzniku…

10Veterinární ordinace Most - Litvínov s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Jasmínová 293, Most
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízí ošetření psů, koček a drobných savců. Provádíme vakcinace, odčervení, krácení drápků, ošetření uší, extrakce zubů, čipování, odběry krve a drobné chirurgické zákroky.


Firmy v dalších lokalitách


Odčervení psů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité pravidelně odčervovat svého psa.

v oblasti Střední a Severní Čechy existuje několik veterinárních klinik, které nabízejí služby odčervení psů. Tyto kliniky mají k dispozici širokou škálu antiparazitik, které jsou účinné proti různým druhům červů. Majitelé psů by měli svého mazlíčka odčervovat minimálně dvakrát ročně, ale může být nutné častější odčervení v závislosti na životním stylu psa.

Existuje několik způsobů, jak odčervit psa:

1. Tablety - Veterinární lékař může předepsat tablety, které pes musí spolknout. Tyto tablety jsou obvykle velmi účinné a mají minimální vedlejší účinky.

2. Kapky - Kapky se aplikují na kůži psa a jsou účinné proti různým druhům červů. Tyto kapky jsou obvykle aplikovány na kohoutkovou oblast psa.

3. Injekce - Veterinární lékař může podat injekci, která je účinná proti různým druhům červů. Tento způsob je obvykle používán u psů, kteří mají problémy s užíváním tablet.

4. Přírodní metody - Existují také přírodní metody, jak odčervit psa, jako jsou bylinky a potravinové doplňky. Tyto metody však nejsou vždy účinné a mohou mít vedlejší účinky.

Je důležité si uvědomit, že odčervení psa není jednorázová záležitost. Paraziti se mohou opětovně vyskytnout, a proto je důležité pravidelně odčervovat svého psa. Pokud má pes příznaky infekce červy, jako jsou průjem, zvracení nebo ztráta hmotnosti, je důležité okamžitě kontaktovat veterinárního lékaře.

v oblasti Střední a Severní Čechy jsou veterinární kliniky, které nabízejí služby odčervení psů. Majitelé psů by měli pravidelně odčervovat svého mazlíčka minimálně dvakrát ročně a mohou využít různé způsoby, jako jsou tablety, kapky, injekce nebo přírodní metody. Je důležité si uvědomit, že odčervení psa není jednorázová záležitost a pravidelné odčervení je klíčové pro udržení zdraví vašeho mazlíčka.