Odlehčovací,respitní služby – Střední a Severní Čechy

Odlehčovací, respitní služby jsou určeny pro lidi, kteří pečují o své blízké s omezenou soběstačností. Tyto služby poskytují dočasnou péči o závislé osoby, aby pečující mohli odpočinout, vyřídit své záležitosti nebo si užít volný čas.

1–10 firem z 53 nalezených Filtry

1Obec Sány2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
9. května 16, Sány
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Obec Sány se nachází v okrese Nymburk, nedaleko lázeňského města Poděbrady. Chod obce zabezpečuje obecní úřad, který spravuje úřední desku. V obci působí SDH Sány, TJ Sány a Odlehčovací pobytové centrum Sány. Více informací o obci včetně našeho zastupitelstva se dozvíte na našem webu.

2HOSPIC v MOSTĚ, o.p.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(55)
Svážná 1528, Most Bezdlužná Ověřená

Hospic je zdravotnické zařízení ošetřovatelského typu, kde se v maximální míře využívá poznatků paliativní medicíny. Je to systém služeb, který podporuje kvalitu života nevyléčitelně nemocných. Specializujeme se na osobní zdravotnickou péči. Součástí hospice jsou i denní bohoslužby.

3Zvoneček Bylany, poskytovatel sociálních služeb1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pod Malým vrchem…, Český Brod Bezdlužná Ověřená

Domov pro osoby se zdravotním postižením. Zvoneček Bylany poskytuje služby dětem a dospělým osobám, které mají nižší soběstačnost z důvodu zdravotního postižení, mají snížené rozumové schopnosti a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc. Nabízí týdenní stacionář a odlehčovací službu. Více…

4HEZKÉ DOMY s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Osvoboditelů 1228/30, Lovosice Bezdlužná

Naše společnost je provozovatelem pobytového zařízení, poskytující odlehčovací služby osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, a o které je jinak pečováno v jejich přirozeném sociálním prostředí. Hlavním cílem a posláním…

5Rodinné a komunitní centrum PALEČEK (Praha)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(114)
Písecká 17, Praha 3 - Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pořádáme kroužky a kurzy pro sociálně znevýhodněné rodiny, zprostředkováváme vzdělávací semináře i odlehčovací aktivity pro pěstouny, zajišťuje příměstské soboty a letní tábory pro pěstounské děti a děti ze sociálně znevýhodněných rodin, pořádáme sbírky hraček a oblečení.

6Centrum pro seniory Kolín z.ú.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Rimavské Soboty 923, Kolín II Bezdlužná

Nezisková organizace Centrum pro seniory Kolín z. ú. byla založena v roce 2006 na základě poptávky obyvatel města Kolína. Prostřednictvím denního stacionáře, odlehčovací služby a poradny, poskytujeme péči zejména nemocným a nesoběstačným seniorům, seniorům s onemocněním Alzheimerovou chorobou nebo…

7ANIMA ČÁSLAV, o.p.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Svat. Čecha 441/5, Čáslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pomáháme seniorům a občanům se zdravotním postižením nejen v čáslavském regionu. Zaměřujeme se na pečovatelskou službu, denní stacionář a pobytovou odlehčovací službu v délce max. 3 týdnů. Veškeré naše služby provádíme s vysokým nasazením a maximální péči.

8Městské sociální a zdravotní služby

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Nad Zastávkou 64, Kolín Bezdlužná

Příspěvková organizace města Kolín zajišťuje poskytování následujících sociálních služeb: Domov pro seniory; Pečovatelská služba; Chráněné bydlení.

9Dětské centrum Strančice, příspěvková organizace

Dětské centrum Strančice (dříve Dětský domov), příspěvková organizace, je zdravotnické zařízení, jemuž je zřizovatelem Krajský úřad Středočeského kraje. Zabýváme se poskytováním zdravotní, výchovné a sociální péče dětem.

10Centrum 83, poskytovatel sociálních služeb1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(25)
Václavkova 950, Mladá Boleslav II Bezdlužná

Centrum 83 je poskytovatelem sociálních služeb pro mentálně postižené v Mladé Boleslavi. Péče je vždy na prvním místě.


Firmy v dalších lokalitách


Odlehčovací,respitní služby v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Odlehčovací služby jsou poskytovány v rámci sociálních služeb a jsou hrazeny z veřejných prostředků. v oblasti Střední a Severní Čechy jsou tyto služby poskytovány v rámci Domova pro seniory Střední a Severní Čechy, který má k dispozici moderní vybavení a kvalifikované personály.

Co zahrnují odlehčovací, respitní služby?

1. Péče o závislé osoby - pečovatelé se postarají o základní hygienu, stravování a další potřeby závislé osoby.

2. Aktivity pro závislé osoby - v rámci služeb jsou organizovány různé aktivity, které mají pozitivní vliv na zdraví a pohodu závislé osoby.

3. Odborné poradenství - pečovatelé poskytují odborné poradenství v oblasti péče o závislé osoby, aby pečující mohli lépe zvládat náročnou situaci.

4. Podpora pro pečující - odlehčovací služby jsou zaměřeny také na podporu pečujících, kteří se mohou setkat s různými problémy v důsledku péče o závislého člověka.

5. Flexibilita - služby jsou poskytovány v různých časech a délkách, aby vyhovovaly potřebám pečujících.

v oblasti Střední a Severní Čechy jsou odlehčovací, respitní služby poskytovány zdarma pro občany, kteří splňují určité podmínky. Tyto služby jsou velmi důležité pro pečující, kteří se mohou setkat s různými problémy v důsledku péče o závislého člověka. Díky nim mohou pečující odpočinout, vyřídit své záležitosti nebo si užít volný čas, aniž by museli mít obavy o své blízké.