Odstranění stresu – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Auersvaldová Miloslava- Centrum Duhová cesta

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkova 353, Jilemnice Bezdlužná

Poskytujeme nabídku kineziologie a reiky a poradenství a kurzů v oblasti rozvoje osobnosti i také odstraňování psychických i také fyzických problémů a uvolňování stresů.

2HADŽI-KI

Hadži-ki je systém přírodního léčení a vzdělávání.

3Kineziologie Děčín

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čsl. mládeže 329/51, Děčín Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti kineziologie, metody One brain, alternativní psychologie, pozitivního myšlení a archetypální psychologie.

4NERO CENTRUM, spol. s r.o.

Ezoterická poradna včetně terapie Marie. Společnost nabízíme eliminaci stresu, odstranění psychických a fyzických obtíží, zasvěcení do systémů energií Reiki a Shamballa, automatickou kresbu, terapie, konzultace, pomoc týraným ženám.

5Ing. Milena Ščerbová

Ing. Milena Ščerbová využívá ke své práci především metodu One Brain, která pomáhá odstraňovat stres z nejrůznějších příčin, jako jsou například deprese, potíže v partnerském vztahu, noční pomočování, nedostatek sebevědomí, poruchy učení a chování, bolesti zad, poruchy spánku, závislost na alkoholu…

6VIVENTIS - dr.pieck s.r.o.

Provoz ordinace pro léčbu bolesti, stresu i poruch spánku. Nabídka zlepšení kondice, redukce vrásek a potravních doplňků přírodní medicíny. Zaměřujeme se také na formování postavy, akupunkturu, manuální medicínu, algesiologii a jiné.

7CENTRUM ANANDA - regenerační centrum Praha 9 Vysočany

CENTRUM ANANDA moderní, stylové regenerační, relaxační a masážní centrum. Pomáháme odstranit celodenní stres a odbourat únavu.

8REGRESE ALEŠ WAKSMUNDSKÝ

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vzdušná 56/4, Liberec Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti regresní terapie a psychologického poradenství. Odstranění duševních traumat, fyzických obtíží, proměna mysli, těla i vztahů se svým okolím, terapie k uvolnění stresu k dosažení vnitřního klidu.

9Pourová Anna

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bělá 48, Bělá Bezdlužná

Nabízíme poskytování poradenství a to v oblasti kineziologie a provádíme odstraňování emocionálních stresů a také i příčin psychických i fyzických potíží.

10Kopecká Lenka - kineziologická poradna

Poradenství pro oblasti kineziologie, odstraňování emocionálních stresů a příčin psychických i fyzických potíží.


Firmy v dalších lokalitách


Odstranění stresu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Odstranění stresu najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.