Oprava elektro zahrnuje široké spektrum služeb zaměřených na údržbu a opravy elektrických zařízení. Bez ohledu na typ problému, odborníci vám pomohou vyřešit poruchy a zajistit správnou funkčnost ve vašem domově či na pracovišti. Tento servis můžete nalézt v lokalitě Zubrnice.
1–10 firem z 90 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Opravy a servisy chlazení, ledniček a mrazniček.
Provádíme prodej a také i servis elektromotorů a převodovek i také variátorů a frekvenčních měničů a spojek.
Naše firma zajišťuje širokou nabídku měděných lakovaných vodičů a pomocných materiálů pro výrobce elektromotorů a transformátorů. Naše produkty zahrnují drážkové izolace, bužírky, svorkovnice a další prvky potřebné pro efektivní výrobu a opravy. Vynikáme kvalitním servisem a průběžnými informacemi…
Opravy praček a myček v okresech Ústí nad Labem, Litoměřice, Teplice. Záruční i pozáruční servis.
Rekonstrukce a opravy domů, bytů, bytových jader, koupelen. Grafické návrhy. Dále elektroinstalační práce, včetně revizí. Vodoinstalace. Zednické práce, sádrokartony, obklady, dlažby. Zajišťujeme i plynařské práce a kuchyňské linky na míru. Mnohaleté zkušenosti. Cenové rozpočty.
Firma provádí elektroinstalační práce, revize, silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace s rozvody, satelitní a televizní systémy, revize hromosvodů, el. projekce elektrických zařízení. Klademe důraz na kvalitu a spokojenost našich zákazníků. Kontaktujte nás!
Provozujeme prodej a opravy i revize a kontroly hasicích přístrojů a požárních hadic a provádíme revize hydrantů a požárních ucpávek a klapek.
Specializujeme se na komplexní elektromontáže a revize elektroinstalací pro firmy i domácnosti. Nabízíme nejen montáže, ale i servis a údržbu elektrických zařízení a reklamních systémů.
Provozujeme autoservis a dále nabízíme mechanické práce či opravy elektroinstalací a výměny oken i montáže zabezpečení.
Provádíme a nabízíme kontroly a revize a opravy i také servis hasicích přístrojů a hydrantů a také i požárně bezpečnostních zařízení.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.