Oprava střešních lávek – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými krásnými střešními lávkami, které jsou však náchylné k poškození a opotřebení. Proto je důležité mít k dispozici spolehlivou opravu střešních lávek.

1–10 firem z 304 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme český výrobce střešních systémů. Vyrábíme pro vás sněhové zachytávače, komínové lávky, hromosvodové doplňky, držáky k solárním a fotovoltaickým panelům, odvětrávací a klempířské prvky a mnoho dalšího. Mezi naše další služby patří rekonstrukce střech.

Poslat poptávku platonsro.cz 777 213 363

Nabízíme vám široký sortiment stavebnin. U nás zakoupíte zdící materiály, střešní krytiny, komíny a mnoho dalšího. Provozujeme koupelnové studio, kde seženete vše pro vaši koupelnu. Dále provozujeme autoopravnu, čerpací stanici a prodejnu potravin.

Poslat poptávku krauer.cz 327 542 680

Stavební firma. Provádíme výstavby, rekonstrukce objektů, půdní vestavby a zateplování budov. Zemní práce.

Poslat poptávku kubes-stavby.cz 317 725 795

Nabízíme vám široký sortiment palubek, OSB desek, klasických prken, hoblovaných prken, krovů a řadu dalších produktů. K tomu nabízíme i léty prověřené nátěrové hmoty, na které máme ty nejlepší reference. Pracujeme s nimi totiž i my. Budete-li mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat…

Poslat poptávku palubkyprkna.cz 312 240 360

Stavební firma Montyfaj s.r.o. vznikla transformací z původní stavební firmy Jindřich Fajmon – SVOD, která byla založená v roce 1991. Již tehdy zaměstnávala 4 pracovníky a specializovala se na montáž střešních krytin, střechy, opravy střech, klempířské práce a montáž elektro. Postupně jsme nabízené…

Poslat poptávku strechy-zatepleni-fasad.cz 242 410 600

Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce s kompletní dodávkou materiálu. Střechy od A do Z. Dále nabízíme opravy a vyzdívání komínů, izolace půdních prostor, montáž střešních oken, montáže a revize hromosvodů, chemickou ochranu starých i nových krovů, odvoz suti a odpadů.

Poslat poptávku 602 465 545

Provozujeme výškové práce horolezeckou technikou. Nabízíme opravy a natírání konstrukcí, fasád i střech. Zajišťujeme demolice či kácení stromů.

Poslat poptávku vyskove-prace-ham.cz 603 435 852

Působí na stavebním trhu od roku 1997. Od roku 2006 se specializuje na dodávky plechových střech (falcových i šroubovaných) – Ruukki, Legos, Lindab, atd... Výroba atypických parapetů a střešních prvků z materiálů: pozink (čistý i v barvách RAL), Titanzinek, měď, železo, hliník (Tizn, Cu, Fe, Al).…

Poslat poptávku skakacihradynymburk.cz 604 794 462

Jsme výhradním dodavatelem Španělské břidlice DEL CARMEN, která se vyznačuje svou enormní kvalitou. Nabízíme nejlepší střešní břidlice nejrůznějších formátů a typů, exkluzivní řešení pro podlahy, venkovní dlažby, stěny a součásti interiérů. Prodáváme přírodní střešní břidlice a doplňky pro…

Poslat poptávku nsq.cz 606 044 020

Nabízíme veškeré tesařské, klempířské, pokrývačské či zednické práce. Střechy. Provádíme zateplování budov a projekční činnost.

Poslat poptávku pokryvacstvi-tesarstvi.cz 603 530 969

Oprava střešních lávek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Naštěstí existuje mnoho kvalitních specialistů, kteří se v oblasti Střední a Severní Čechy věnují opravám střešních lávek. Tyto opravy jsou prováděny s použitím nejmodernějších technologií a materiálů, aby byla zajištěna maximální kvalita a trvanlivost. Pokud tedy hledáte spolehlivou opravu střešních lávek v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám rádi pomohou.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.