Oprava trafostanic – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými průmyslovými zónami a vysokým výskytem trafostanic. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní opravu trafostanic, máte na výběr z několika specialistů.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Elektromontáže Miloslav Kalců

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Uhy 58, Uhy u Velvar
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme projekce a elektromontáže NN, VN a TS včetně veřejného osvětlení. Zajišťujeme projekční činnost v oblasti silnoproudé elektrotechniky do 35 kV. Zabýváme se výstavbou a opravami distribučních a odběratelských transformačních stanic včetně rekonstrukcí. Poskytujeme poradenství a…

2Šlapák Jaroslav

Projekty, montáže a revize elektrických zařízení NN a VN. Průmyslové i domovní elektroinstalace, opravy a servis trafostanic.

3Trafoservis - Říha s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Tuchorazská 1433, Český Brod Bezdlužná

Naše společnost svým zákazníkům poskytuje široké spektrum odborných služeb v oblasti výkonových transformátorů všech typů. Provádíme servis transformátorů, montáž, revize, opravu, preventivní údržbu, diagnostiku, ekologickou likvidaci, manipulaci a revize výkonového přepínače.

4TRAFOP - CZ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Neratovická 1043, Kostelec nad Labem Bezdlužná

Provádíme montáže, opravy, revize a zkoušky transformátorů VN a VVN a tlumivek. Dále provádíme monitoring a diagnostiku transformátorů, úpravu olejových náplní a dodáváme izolační oleje. Dále provádíme opravy a revize přepínačů odboček.

5KORMAK Praha s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
K sokolovně 667/9, Praha 10-Uhříněves Bezdlužná

Provádíme výstavbu elektroenergetických staveb, montáž a opravy kabelových souborů, výstavbu a pronájem trafostanic i montáž koncovek a spojek.

6ELEKTROCABLE s.r.o.

Specializujeme se na projekce, montáže, realizace, opravy a revize elektrických zařízení. Dále zajišťujeme dodávky elektrické energie náhradními zdroji.

7Malina Luboš

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lesní 1993/4, Most Bezdlužná

Provádíme bytové a průmyslové elektroinstalace, opravy a údržbu vysokého i nízkého napětí, veřejného osvětlení či hromosvodů, inženýrskou činnost, realizace a rekonstrukce trafostanic. Instalujeme kamerové systémy a domácí telefony, hromosvody. Naší činností jsou i zemní a výkopové práce.

8ELIPROM, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Úbočí 5267/16, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Specializujeme se na montáž a opravy elektrických vedení a zařízení, opravy, revize, projekty, opravy poruchy kabelů, a také na realizaci veřejného osvětlení. Projektování. Provádíme revize silnoproudu. Hledáme elektrikáře.

9ELPRING CZ, a.s. - Projektování a montáž silnoproudých elektrických rozvodů a…

ELPRING CZ, a.s. je společností, která v oboru silnoproudu pro své zákazníky - investory a zhotovitele všech druhů staveb zpracovává projektovou dokumentaci silnoproudu pro územní řízení, stavební povolení a projektovou dokumentaci prováděcí, vykonává stavební dozor, montuje silnoproudé rozvody a…

10VAMA s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Vilsnice 94, Děčín XII-Vilsnice Bezdlužná

Nabízíme elektromontážní práce a revize bez rozdílu napětí, výchozí i periodické. Provádíme opravy domovních a průmyslových instalací, trafostanic a zemních kabelů NN a VN, zemní, výkopové a stavební práce a výškové práce hydraulickou plošinou do 20m. Zpracujeme projekt včetně cenové nabídky.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava trafostanic v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nabízejí kompletní servis v oblasti oprav a údržby trafostanic, včetně diagnostiky, oprav a výměny vadných dílů. Díky moderním technologiím a zkušeným technikům jsou schopni rychle a efektivně řešit jakékoli problémy s vaší trafostanicí. Nechte svou trafostanici v péči odborníků a užijte si klidný provoz bez obav o poruchy.