Rekonstrukce elektrických rozvodů v paneláku – Střední a Severní Čechy

Rekonstrukce elektrických rozvodů v paneláku je v oblasti Střední a Severní Čechy stále častějším tématem. Majitelé bytů si uvědomují, že staré rozvody mohou být nebezpečné a neefektivní.

1–10 firem z 63 nalezených Filtry

1M & K, stavební servis spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(24)
Palackého 128, Městec Králové Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem vybavení koupelen. Nabízíme vám kompletní sortiment značek Vagnerplast, Ravak, SanSwiss, Gelco, Teiko, Tatramat a dalších. V našem sortimentu naleznete sprchové kouty, vany, koupelnový nábytek, bojlery... Navštivte nás. U nás seženete vše pro vaši koupelnu.

2BLESK EU s.r.o.

Vršovců 989, Chomutov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme elektroinstalační a instalatérské práce. Provádíme ústřední vytápění, výměníkové stanice, plynové kotelny či potrubní systémy. Revize a zkoušky elektrických i plynových zařízení.

3SEI - MONT s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Fibichova 711/6, Lovosice Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na montáže a opravy vyhrazených elektrických zařízení i projektování elektrických zařízení včetně zámečnických a zemních prací. Dále se zabýváme terénními úpravami a poskytujeme bourací, zednické, lešenářské a úklidové práce.

4Jindřich Fiala - GEELFI

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nové Dvory 10, Nové Dvory Bezdlužná

Specializujeme se na montáže, opravy, rekonstrukce a revize elektrických zařízení pro firmy i domácnosti. Poskytujeme odborné poradenství.

5Kloubec Jaroslav - Vodoinstalace, rekonstrukce bytu, technická správa budov

Poskytujeme širokou škálu služeb pro domácnosti, středně velké i větší projekty. Nabízíme stavební, zednické a bourací práce. Provádíme elektroinstalace, instalace elektrického podlahové topení, tepelných čerpadel a solárních systémů a řadu dalších služeb. Nabízíme nabíjecí stanice Walldox.

6ZAPOS, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní řešení bezpečnostních, řídicích a informačních systémů, provádíme elektrorevize do 1000V včetně prostředí s nebezpečím výbuchu.

7Ivan Fridrich - Z.I.P.elektro

Dodáváme bytové a průmyslové rozvody, vyrábíme rozvaděče, instalujeme hromosvody a kabeláže počítačových sítí.

8JISK s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 977, Zeleneč Bezdlužná

Dodáváme, montujeme a rekonstruujeme elektroinstalace. Vyrábíme elektrická rozvodná, řídicí i spínací zařízení.

9Skořepa Ladislav

Nabízíme elektroinstalační práce či revize a anténní i počítačové rozvody. Provádíme alarmy včetně rekonstrukcí starých elektrorozvodů.

10Nerad elektroslužby

Nová pražská 1125, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme elektroinstalační práce a revize. Zabýváme se pozemním i inženýrským stavitelstvím. Elektroslužby - kabelové rozvody, hromosvody, revize. Montáž - elektrické topení, vytápění, domovní telefony. Přihlášky k odběru elektrické energie.


Firmy v dalších lokalitách


Rekonstrukce elektrických rozvodů v paneláku v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto se rozhodují pro rekonstrukci, která zlepší bezpečnost a sníží náklady na energie. Kvalitní rekonstrukce elektrických rozvodů v paneláku je klíčová pro pohodlné bydlení. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Střední a Severní Čechy.